TürkNet rezilliği

30 ayı gecti kullanım sürem. Eğer alt yapınız iyiyse NetSpeed'i tavsiye ederim. Bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine baglanabiliyorsunuz. Ben tek bir defa sorun yaşadım onda da Türk Telekom'dan kaynaklıydı.

Bağlantıyı zamanında yapıyolardı kardesim.
Altyapım iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetleri yönünden eksikler. İnternet'i için aynı şeyi söyleyemem. Önceki evimde Türk Telekom'dan daha F/P'li hizmet sunuyorlardı.

İzmir'deyim ben, aktivasyona zamanında geliyorlar mı? Müşteri hizmetleri iyi mi? Online işlemler var mı?
Aktivasyona gelenler Türk Telekom ekipleri, marka kötülemeye lüzum yok aktivasyon konusunda. Onayı veren, iş emrini veren, iş emrini kabul eden ve sahadaki iş gibi her şey TT'ye bağlı. Burada 1 günde olan şey orada 2-3 günde de olabilir, aynı günde de olabilir. Bir şey diyemem.

Müşteri hizmetleri çok iyi, para odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar. Online işlemler var.

Hele bir kadın çalışan var insanı kanser ediyor. Ne zaman desteğe yazsam o kadın denk geliyor beni küplere bindiriyor. Çileden çıkınca '' beni erkek bir temsilciye yönlendirin, biz sizinle çözemeyeceğiz bu sorunu '' diyorum ve farklı bir çalışan biletime cevap verince çözebiliyorum problemimi. Cins cins elemanları var. Döner bıçağını alıp kovalayasım geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı