TürkNet rezilliği

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar, 16 gün önce TürkNet'e geçtim daha iyi hız ve ev telefonu bağlatmak için öncelikle çok güzel şekilde müşteri hizmetleri ile görüştüm, tatlı tatlı konuşup aktivasyon işlemlerini anlattılar 7-8 gün içinde aktivasyonum tamamlandı. İnternet hızım olması gereken 35 Mbps ben alıyorum 8-9 Mbps upload hızım 0.70 müşteri hizmetleri aranmıyor çünkü müşterisi olduğunuzda canlı birisiyle görüşemiyorsunuz ancak Online işlemler sitesinden arıza kayıt açıyorsunuz oda ne zaman dönerlerse önce açtım internet arıza kaydını düzelttik dediler 1 gün sınra yine aynısı ev telefonum 17 gündür bağlanmıyor bağlanmadığı içinde VDSL hız alamıyormuşum üstüne Twitter'da destek hesapları var mesai 8'de başlıyor sabah 8'de ilk tweeti atıyorum cevap vermiyorlar başkalarına verıyorlar günde 10 tane atıyorum 3 gündür sabah mesai başlangıcından sonuna kadar asla cevap vermiyorlar uzun lafın kısası kanser olmak istemiyorsanız ben tavsiye etmiyorum kesinlikle amacım karalamam lekelemek değil her şey geçte olsa düzelirse iyi hizmet alırsam buraya gelip avantajları da tek tek yazacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 16 gün önce TürkNet'e geçtim daha iyi hız ve ev telefonu bağlatmak için öncelikle çok güzel şekilde müşteri hizmetleri ile görüştüm, tatlı tatlı konuşup aktivasyon işlemlerini anlattılar 7-8 gün içinde aktivasyonum tamamlandı. İnternet hızım olması gereken 35 Mbps ben alıyorum 8-9 Mbps upload hızım 0.70 müşteri hizmetleri aranmıyor çünkü müşterisi olduğunuzda canlı birisiyle görüşemiyorsunuz ancak Online işlemler sitesinden arıza kayıt açıyorsunuz oda ne zaman dönerlerse önce açtım internet arıza kaydını düzelttik dediler 1 gün sınra yine aynısı ev telefonum 17 gündür bağlanmıyor bağlanmadığı içinde VDSL hız alamıyormuşum üstüne Twitter'da destek hesapları var mesai 8'de başlıyor sabah 8'de ilk tweeti atıyorum cevap vermiyorlar başkalarına verıyorlar günde 10 tane atıyorum 3 gündür sabah mesai başlangıcından sonuna kadar asla cevap vermiyorlar uzun lafın kısası kanser olmak istemiyorsanız ben tavsiye etmiyorum kesinlikle amacım karalamam lekelemek değil her şey geçte olsa düzelirse iyi hizmet alırsam buraya gelip avantajları da tek tek yazacağım.

Öncelikle geçmiş olsun fakat anlattığınızdan anladığım kadarıyla hattınız ADSL portunda takılı VDSL portuna geçişiniz sağlanması gerekiyor. Bu işlemi Türk Telekom yetkilileri yapıyor. Siz TürkNet ticket atıp VDSL portuna geçiş işlemlerinin başlatılması yönünde bilgi verin onlarda durumu Türk Telekom iletiyorlar ve birkaç gün içerisinde Türk Telekom yetkilileri sizi arayıp gerekli port taşıma işleminin gerçekleştiriği bildiriyorlar. Modeminizin VDSL destekli olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

Modemim VDSL destekli iyi bir modem aldım iyi dilekleriniz için teşekkürler.Öncelikle arıza kayıt açtım 3-5 gün bekledim yoğunluk vardır diye telefon bağlantısı yapamıyolardır diye tweet attım desteğe telekom arızası var başvurunuzu yapamıyoruz diyolar günler geçti çözülür diye bekledim yok hiç bi ses seda yok 3 gündür sabah mesai başlangıcından beri tweet atıyorum en az 25-30 tane attım hayır cevap vermiyolar ve şu anda 3 mbps hız alıyorum 0.40 a düştü upload hızımda yani anlamadım ya ethernet kablosu bağladım tüm wifi cihazlarını kapadım hızım hala düşük
Bu fotoğrafın açıklaması var mı ya
Buda farklı bi test sonucum hayır ihtiyacım var üniversite sınavına hazırlanıyorum online derslerim var youtubeden ders izliyorum kullanamıyorum mağdur ettiler resmen eski iss mi özledim

Dosya Ekleri

• 8AB9524D-2C82-4F02-B86F-DAA2C975BA08.jpeg
    8AB9524D-2C82-4F02-B86F-DAA2C975BA08.jpeg
    570,5 KB · Görüntüleme: 42
  • AF102CEF-48DA-4537-A650-2B36E603BF60.jpeg
    AF102CEF-48DA-4537-A650-2B36E603BF60.jpeg
    7,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 0A0C48C5-66E6-4656-927A-FCA3FD8F60F0.jpeg
    0A0C48C5-66E6-4656-927A-FCA3FD8F60F0.jpeg
    20,6 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 36
Modemim VDSL destekli iyi bir modem aldım iyi dilekleriniz için teşekkürler. Öncelikle arıza kayıt açtım 3-5 gün bekledim yoğunluk vardır diye telefon bağlantısı yapamıyolardır diye tweet attım desteğe Telekom arızası var başvurunuzu yapamıyoruz diyorlar günler geçti çözülür diye bekledim yok hiçbir ses seda yok 3 gündür sabah mesai başlangıcından beri tweet atıyorum en az 25-30 tane attım hayır cevap vermıyorlar ve şu anda 3 Mbps hız alıyorum 0.40'a düştü upload hızımda yani anlamadım ya ethernet kablosu bağladım tüm Wi-Fi cihazlarını kapadım hızım hala düşük.
Bu fotoğrafın açıklaması var mı ya.
Bu da farklı bir test sonucum hayır ihtiyacım var üniversite sınavına hazırlanıyorum Online derslerim var YouTube'den ders izliyorum kullanamıyorum mağdur ettiler resmen eski ISS mi özledim.

Merhaba modem arayüzüne girip DSL istatistikleri buraya görsel olarak eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Merhaba modem arayüzüne girip DSL istatistikleri buraya görsel olarak eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Dsl istatistikleri hangi başlık altında gözüküyor pek anlamadığımdan yardımcı olursanız seve seve çeker atarım
Merhaba arkadaşlar konuyu 10 gün olmuş açalı hala ev telefonum bağlanmadı twitter destekten yazışırken türk telekom ekibi yazdı gsm numaramı istediler verdim aradılar.Altyapıda veya hiç bişeyde sorun olmadığını söylediler halbuki türknet telekom arızası diye bize yutturuyodu neyse telekomda twitterdan yazınca türknet tutuştu bana dm attılar öncelik vereceğiz bağlatacağız dediler fakat hala ses yok

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı