TürkNet VDSL

mechanics

Centipat
Merhaba arkadaşlar, 4 gün önce TürkNet interneti bağlatmaya karar verdim. Gelip bağladılar fakat şöyle bir problemim var 35 Mbps VDSL paketinden bağlattım ama elime ulaşan hız 13 Mbps ve modem de ADSL2 Plus gözüküyor. Bana VDSL diye ADSL mi bağladılar, acaba diye düşünmeye başladım. Teknik bilgiler kısmında şöyle gözüküyor.
Bu problem daha sonra düzelir mi?

vdsl.PNG

Merhaba arkadaşlar, 4 gün önce TürkNet interneti bağlatmaya karar verdim. Gelip bağladılar fakat şöyle bir problemim var 35 Mbps VDSL paketinden bağlattım ama elime ulaşan hız 13 Mbps ve modem de ADSL2 Plus gözüküyor. Bana VDSL diye ADSL mi bağladılar, acaba diye düşünmeye başladım. Teknik bilgiler kısmında şöyle gözüküyor.
Bu problem daha sonra düzelir mi?

Eki Görüntüle 682878

Modem buluşmuyor diye yazmışlar zaten ADSL olarak bağlamışlardır büyük ihtimal tipik TürkNet bahanesi ilk olarak VDSL vereceğiz ardından bağlattıktan sonra efendim orada port yok size ADSL bağladık diye kelime oyunu yapıyorlar :)

Benden kaynaklı bir problem değil yani bizim buralar pek yoğunda değil aslında port vardır herhalde. Apartmanda toplasan 4 kişide internet bağlantısı mevcuttur.

Benden kaynaklı bir problem değil yani bizim buralar pek yoğunda değil aslında port vardır herhalde. Apartmanda toplasan 4 kişide internet bağlantısı mevcuttur.

Size kendileri söylemiş VDSL2 vereceğiz diye 35 Mbps hız diye ancak aldığın hızı kendin söylüyorsun mantıken cevap olarak yukarıda yazdığım yorum çıkıyor.

Bir de başka yerlerde de gördüm bu teknik bilgi kısmını santralde bir şeyler yazıyor bende o da yazmıyor fiziksel durum kapalı diyor bunlar ne oluyor.

Geri
Yukarı