TürkNet'e Geçiş Süreci

• Konuyu başlatan LmaR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 7B
Şu an Türk Telekom kullanıyorum (16 Mbps 81 TL). Bu yılın Eylül ayında taahhüt bitiyor. Altyapım da Türknet destekliyor. 35 Mbps'e kadar. İnternetten başvurursam şimdi Türk Telekom bağlantım kopmadan Türknet'e geçiş süreci mi sağlanıyor? Ayrıca taahhütten ayrılmada bir sıkıntı olur mu? Bilen biri aydınlatabilir mi?

Şu an Türk Telekom kullanıyorum (16 Mbps 81 TL). Bu yılın Eylül ayında taahhüt bitiyor. Altyapım da Türknet destekliyor. 35 Mbps'e kadar. İnternetten başvurursam şimdi Türk Telekom bağlantım kopmadan Türknet'e geçiş süreci mi sağlanıyor? Ayrıca taahhütten ayrılmada bir sıkıntı olur mu? Bilen biri aydınlatabilir mi?

ben türk telekom aynı senin gibi fakat 80 tl 24Mbps kullanıyordum tahhüt bitmişti bağlantım sadece 10 dk koptu o arada' türknet'e geçtim yani toplam internetsiz kalma sürem 10 dk tahhüt ceza'sı kesilir ama 120 TL'sini türknet karşılıyor

ben türk telekom aynı senin gibi fakat 80 tl 24Mbps kullanıyordum tahhüt bitmişti bağlantım sadece 10 dk koptu o arada' türknet'e geçtim yani toplam internetsiz kalma sürem 10 dk tahhüt ceza'sı kesilir ama 120 TL'sini türknet karşılıyor
Aslında kanunlarda 2 yıllık taahhütlerde 1 yıl geçtikten sonra istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz. Herhangi bir ceza ödemenize de gerek yok. Benim de 1 yıl 4 ay geçti. Bu yüzden geçmeyi düşünüyorum. Bknz: (Madde 52/4) Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı