Türksat müstakil eve fiber hat çeker mi?

crixus1940

Hectopat
Merhabalar, bugün sokakta kazı çalışması başladı. Türksat'ın fiber altyapı döşediğini öğrendim. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi maks. 5 metre uzağımdan geçecek bu hat. Sorum başlıkta göründüğü gibi dilekçe, başvuru vs. yapsam olumlu sonuç alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20201016_024621.jpg
    IMG_20201016_024621.jpg
    203,6 KB · Görüntüleme: 152
Adana'da yaşıyorum kazıyı yapan ekibin başındaki adamla konuştum çalışmalar 1 ay içinde bitecek dedi. Bittiği zaman genel müdürlüğe gidip sorununu anlat santral gibi şey (tam ne dediğini hatırlamıyorum) yakın olduğu için çok büyük ihtimalle çekeriz dedi ama olmama ihtimali de varmış demek. Teşekkür ederim

Sokağınıza fiber altyapısı gelmiş sadece müracaat edip dairenize çektirmeniz gerekiyor. Apartmanlarda daha zor, evinizin müstakil olması daha uygun olmuş.Müracaat için bir miktar para talep ediyorlar diye biliyorum.Bir bayiiye danışmanız daha doğru olacaktır.

Sokağınıza fiber altyapısı gelmiş sadece müracaat edip dairenize çektirmeniz gerekiyor. Apartmanlarda daha zor, evinizin müstakil olması daha uygun olmuş.Müracaat için bir miktar para talep ediyorlar diye biliyorum.Bir bayiiye danışmanız daha doğru olacaktır.
Asıl maliyeti yüksek olduğu için müstakil eve çekmiyorlar diye biliyorum.

Asıl maliyeti yüksek olduğu için müstakil eve çekmiyorlar diye biliyorum.
Evet ancak dediğiniz alt yapı olmadığı zaman altyapı talebi oluyor. Arkadaşın 5 metre önünden alt yapı geçiyor, sadece müracaat edip dairesine çektirmesi gerekiyor.Her hangi bir sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.

Arkadaşlar eğer olursa hat buradan çekilecek kazı yapılacak mesafe çok çok az. 1 ay sonra süreci paylaşırım
Arkadaşlar başvurum onaylandı yarın veya sonraki hafta içi pano takmaya geleceklermiş. 100 güldüren kampanyaya kayıt oldum. Herkesin ADSL internetten kurtulması dileğiyle 🙏🙏

Dosya Ekleri

• IMG_20201016_111055.jpg
    IMG_20201016_111055.jpg
    226,2 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı