Çözüldü TUF Gaming A15 4060 laptop hangi kasaya sahip?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SuperDodo

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2022'de çıkan kasa bu zaten, bileşenler yeni fakat kasa aynı. 2021 ile alakası yok ama. 6800H (duruma göre farklı) bulunan
FA507RM kasa geçen yılın üretimi, bu yıl ise FA507NU model kodlu 7735HS veya farklı konfigürasyonlu hali. Görüldüğü üzere FA507 kasa hala üretimde.
Asus Tuf Gaming A15 7.Nesil Ryzen 7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Tuf Gaming A15 7.Nesil Ryzen 7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Arkadaşlar bu laptopu satın almış bulunmaktayım ama satış sırasında görevli arkadaş bu laptopun kasasının 22 veya 21 kasa olduğunu söyledi. Böyle bir durum var mı? Yani bu linkteki laptop 23 bileşenlerine sahip 22 veya 21 kasa mı? Teşekkürler.
O kasa ile aynı demek istemiştir tipi için. Diğer türlü imkanı yok.

2022'de çıkan kasa bu zaten, bileşenler yeni fakat kasa aynı. 2021 ile alakası yok ama. 6800H (duruma göre farklı) bulunan
FA507RM kasa geçen yılın üretimi, bu yıl ise FA507NU model kodlu 7735HS veya farklı konfigürasyonlu hali. Görüldüğü üzere FA507 kasa hala üretimde.

Çözüm
O kasa ile aynı demek istemiştir tipi için. Diğer türlü imkanı yok.

22 kasalarda ısınma problemi var.

FA507rm kasa geçen yılın üretimi, bu yıl ise FA507NU model kodlu 7735HS veya farklı konfigürasyonlu hali. Görüldüğü üzere FA507 kasa hala üretimde.

İzlediğim inceleme videolarında 22'de ısınma problemi var iken 23 kasalarda bu çözülmüş deniliyordu, o yüzden merak ettim.

İzlediğim inceleme videolarında 22'de ısınma problemi var iken 23 kasalarda bu çözülmüş deniliyordu, o yüzden merak ettim.

Serin çalışmıyor yine 7735HS bulunan TUF A15 fakat sorun olacak sıcaklıklar değil.

Aldığın model de sorun yok.

Teşekkürler.

Serin çalışmıyor yine 7735HS bulunan TUF A15 fakat sorun olacak sıcaklıklar değil.

Zaten soğutucu falan alacağım ama 2022 yılında yapılan incelemelerde ısıdan dolayı alınmaz diyen kanallar bu sene problemin az çok çözüldüğü ve şu an alabileceğini söylemişler bu yüzden alıyorken 22 kasaya da denk gelmek istemedim.

Zaten soğutucu falan alacağım ama 2022 yılında yapılan incelemelerde ısıdan dolayı alınmaz diyen kanallar bu sene problemin az çok çözüldüğü ve şu an alabileceğini söylemişler bu yüzden alıyorken 22 kasaya da denk gelmek istemedim.

Isınma sadece kasa has değil, işlemci ve GPU'ya da bağlı. Konfigürasyona göre değişir fakat 7940HS modeli bile soğutabiliyor kasa. Parçalara göre soğutma bileşenleri daha güçlü olabilir kasaların. Dediğim gibi aldığınız model pek serin olmasa da sorun çıkartmaz.

4050-4060 modellerinin sogutmasi ile 7940HS sogutmasi ayni degil, bir tutulacak bir şey degil. Yazmissin ama söyleyeyim dedim.

Evet, belirtmiştim zaten detaylıca.

Geri
Yukarı