Tulpar T5 v20.3 alınır mı?

Max Q oldugu için bu bütçe dahilinde alınmaz.

Ege hocam Max-P ile Max-Q arasında aşırı bir fark olur mu ki 1080p çözünürlükte? Benim attığım linkteki cihazın ekranı Monster cihaza karşı 165 Hz ve aralarında SSD farkı var.

İlk mesajımda ve konu başlığında yazdım zaten Tulpar T5 v20.3 diye. Bilgisayara sistem diyorum ben. V20.3 ısınır mı sizce?

Bilemedim vallahi. Diyorsunuz ki genişlikten ziyade kasası biraz daha kalın olduğu için havayı dışarı daha iyi atar öyle anladım. V20.4 (30, 5 mm) v20.3 (23 mm) öyle mi?

Ryzen hiç almadım, almam da, alıp satmam da. Geçmişten beri AMD'den uzak dururum. Intel'ciyimdir.

Ben de aynı şekilde AMD almam diyordum fakat incelemeleri ve karşılaştırmalarını izleyince iki gün önce aynı cihazı sipariş ettim (ben aldığımda 18500 TL idi). F/P ürünü olduğunu düşünüyorum. Cihazı iki gündür kullanıyorum, fanlarından gayet memnunum ve bence ısınmıyor.

Ege hocam Max-P ile Max-Q arasında aşırı bir fark olur mu ki 1080p çözünürlükte? Benim attığım linkteki cihazın ekranı Monster cihaza karşı 165 Hz ve aralarında SSD farkı var.

Olur tabi hocam arada 40W TDP farkı var youtebedan testlerine bakabilirsiniz.

İlk mesajımda ve konu başlığında yazdım zaten Tulpar T5 v20.3 diye. Bilgisayara sistem diyorum ben. V20.3 ısınır mı sizce?

Bilemedim vallahi. Diyorsunuz ki genişlikten ziyade kasası biraz daha kalın olduğu için havayı dışarı daha iyi atar öyle anladım. V20.4 (30, 5 mm) v20.3 (23 mm) öyle mi?

Ryzen hiç almadım, almam da, alıp satmam da. Geçmişten beri AMD'den uzak dururum. Intel'ciyimdir.

Hocam ısınır tabii ki. Fanları Turbo'ya alıp egzozların hava almasını sağlarsanız sıcaklık konusunda sıkıntı yaşamazsınız

Hocam ısınır tabii ki. Fanları Turbo'ya alıp egzozların hava almasını sağlarsanız sıcaklık konusunda sıkıntı yaşamazsınız

V20.3 ile v20.4 arasında gidip geliyorum. Kimileri diyor ki aluminyum daha iyi soğutur kimi diyor ki plastikten uzak dur.. Delirmek üzereyim :)

17.3 oldugu ıcın daha buyuk ve sogutma olarak daha iyi performans gosteriyor v20.3'den

Hocam merhaba bir şey soracaktim NVIDIA contantener bilmem kapatirken hatasi veriyor 3 snlik. Care nedir sildim denedim olmuyor.

V20.3 ile v20.4 arasında gidip geliyorum. Kimileri diyor ki aluminyum daha iyi soğutur kimi diyor ki plastikten uzak dur. Delirmek üzereyim :)

Uxak dur hocam MSI kasa iyidir.

Geri
Yukarı