Turbox sistem almak mantıklı mı?

Hocalarım sinirlendirmek için yazmıyorum alta linkini bıraktığım PC'yi alacağım şu anki sistemim 9400 GT 1GB 4 GB RAM E5200 işlemci ve SSD "artık kurtulmak istiyorum bu bilgisayarın lanetli olduğua inanmaya başladım 2-3 yıldır kurtulamıyorum" şu anki bilgisayarımdan kötü olamaz bu fiyata ekran kartı ve işlemci zor alıyor kasa RGB benim için hiç önemli değil zaten kasanın kapağı bile pleksi PSU'ları ve soğutması sıkıntılıymış PSU bozulursa 2 yıl garantisi var YouTube'deki videolarda ve Şikayetvar da garanti konusunda pek kötü yorum göremedim zaten bu kasamda kule tipi soğutucu var onu yeni bilgisayara takacağım sonrasında yavaş yavaş yükseltmeye başlarım inşallah bir sorun çıkmaz.

Hocam bu fiyata başka yok.

Alın hocam siz bilirsiniz fakat illa bu bütçede alıyorsanız şunları bilerek alın.
1: Neredeyse 10-13 yıllık parçalarla sıfır olarak lanse edilen bir ürünü alıyorsunuz.
2: F/P olarak ikinci el hatta 20klık bir cihazdan bile kötüler.
3: Garanti konusunda başınız ağıryacaktır. Turbox kadar müşteri memnuniyeti muhteşem (!) olan bir marka yoktur.
4: İkinci el ürünlerle bilgisayar toplayım sıfır diye satan bir markanın mağduru olmaya hazırlıklı olun.
Uzun lafın kısası sıfır aldığınızı zannettiğiniz ikinci el parçalar ile toplanmış bir bilgisayarı alacaksınız. Yine de hayırlı olsun.

Son düzenleme:
hocam bu fiyata başka yok

Yaklaşık 4700 TL tutuyor, kalan parayla 2. el bir kasa alabilirsiniz. Turbox'tan çok daha iyi ve ileriye dönük olur. İşlemcinin Valorant performansı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alın hocam siz bilirsiniz fakat illa bu bütçede alıyorsanız şunları bilerek alın.
1: Neredeyse 10-13 yıllık parçalarla sıfır olarak lanse edilen bir ürünü alıyorsunuz.
2: F/P olarak ikinci el hatta 20klık bir cihazdan bile kötüler.
3: Garanti konusunda başınız ağıryacaktır. Turbo X kadar müşteri memnuniyeti muhteşem (!) olan bir marka yoktur.
hocam atom bilişimin şıkayetvar sayfasında pek kötü yorum yok ama

Hocam bu fiyata başka yok.
Teknosa, Hepsiburada gibi yerlerden hazır sistem almayın, çok kötüler çoğunluğu Turbox Izoly Dragos vb. markaların sistemleri. Bu bütçeye AMD APU sıfır sistemler haricinde ikinci elden önerebiliriz ancak. @Phanzox hocam öneri yapabilir.

Sıfır çıkarsa böyle bir şey çıkar.

Yaklaşık 4700 TL tutuyor, kalan parayla 2. el bir kasa alabilirsiniz. Turbox'tan çok daha iyi ve ileriye dönük olur.

Yaklaşık 4700 TL tutuyor, kalan parayla 2. el bir kasa alabilirsiniz. Turbox'tan çok daha iyi ve ileriye dönük olur. İşlemcinin Valorant performansı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu iyi ama işlemcinin bi tık üstünü eklesek apu nun olayını çözemedşim ben her işlemci oluyormu?

Yeni konular

Geri
Yukarı