Turkcell mi Vodafone mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-04-13-00-33-512_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-07-04-13-00-33-512_com.android.chrome.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 59
Yine de 4.5G'den daha iyi bir sonuç elde etmişsiniz. Yani, siz bilirsiniz. Vodafone'da bundan kötüsünü de görme ihtimaliniz var dediğim gibi.
O arkadaşımı görürsem sorayım. Onun değerleri ne acaba?
Hocam bir de telefonla da alakalı olabilir mi? Abimde Sony vardı. Daha iyi çekiyor diyordu iPhone'dan. Ona hattını takip Iphone'ı öyle kullanıyordu.

O arkadaşımı görürsem sorayım. Onun değerleri ne acaba?
Hocam bir de telefonla da alakalı olabilir mi? Abimde Sony vardı. Daha iyi çekiyor diyordu iPhone'dan. Ona hattını takip Iphone'ı öyle kullanıyordu.
Evet, telefon da hıza etki eder elbette. Galaxy J3 ile iPhone 13 Pro Max elbette 4.5G'de aynı hızı vermez. Modemleri vs. farklı. Ama Vodafone'da gerçekten çok bir şeye etki etmez cihaz, Vodafone'nun kendisi sıkıntılı.

Bu arada abiniz doğru söylüyor, hız açısından cihazdan cihaza değişse de çekim gücü, stabilite açısından Sony cihazlarda bulunan modem çoğu Android telefona takla attırır.

Ben Vodafone kullanıyorum ayrıca Turkcell hattımda da var ama paket yapmıyorum.
Turkcell gerçekten de çekim ve hız olarak rakipsiz ama fiyatları akıl alacak gibi değil kesinlikle kazıklıyorlar.
Vodafone'da ise fiyatlar makul seviyesinde paket ve ek paketler daha düzgün haftalık hediye de hep internet alıyorum belki şanslıyım bilemem :D çekim konusunda sorun yaşamadım Turkcell'in çekmediği yerde çektiği de oluyordu.
Kısaca paran var ve en iyisini istiyorsan Turkcell paran az ve iyi bir şey istiyorsan Vodafone.

Evet, telefon da hıza etki eder elbette. Galaxy J3 ile iPhone 13 Pro Max elbette 4.5G'de aynı hızı vermez. Modemleri vs. farklı. Ama Vodafone'da gerçekten çok bir şeye etki etmez cihaz, Vodafone'nun kendisi sıkıntılı.

Bu arada abiniz doğru söylüyor, hız açısından cihazdan cihaza değişse de çekim gücü, stabilite açısından Sony cihazlarda bulunan modem çoğu Android telefona takla attırır.
Redmi 9C benimki.

İstanbul Maltepe'de iken Vodafone'a geçtim, 2 hafta zor durdum çekim sorunu yüzünden. Geçenlerde de annem geçti Ankara'da oda 1 hafta zor durdu çekim sorunu yüzünden.

Yeni konular

Geri
Yukarı