Turkcell mi Vodafone mu?

Realiond

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom hat kullanıyorum numaramı taşıyacağım. Faturalıya geçmeyi planlıyorum hangisi benim için daha iyi olur?

Turkcell. Vodafone seçmeyin, yüksek ihtimal pişman olursunuz. Vodafone'un şöyle bir iyiliği var, planlı internet kesildiği zaman GB veriyorlar. Bana 50 GB bile verdiler.

Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom hat kullanıyorum numaramı taşıyacağım. Faturalıya geçmeyi planlıyorum hangisi benim için daha iyi olur?
o hem fiyatla hemde konumla alakalı yani bizim burda türkcell vodafona göre daha iyi çekiyor yada tam tersi önemli olan fiyatıyla senin yaşadığın yerde çekip çekmediği eğer ikiside güzel çekiyorsa ucuz olanı alın

Turkcell'in hizmeti daha iyi olsa da daha pahalı. Vodafone daha mantıklı bir seçim bence. Ben şehiriçinde kullanıyorum, 20GB 3000 dakikalık pakete 80 lira gibi bir para veriyorum.

Bütçeniz varsa Turkcell. Bursa'da yaşıyorum kardesim Turkcell kullaniyor ben Vodafone kullanıyorum onun 4 GB interneti oluyor benim 10 fiyat olarak onunki daha fazla hız olarak da fazla fark yok ama bazı tatil yerlerinde Vodafone cekmezken Turkcell çekiyor.

Geri
Yukarı