Turkcell Superbox 10 Mbps paket alınır mı?

USB yoluyla bağlantı yok. Cihazın arkasında USB portu var ama yanlışım yoksa buraya başka cihaz takılabiliyor.

Merhaba Recep Bey, öğrenciyim malum maddi açıdan pek açılamıyorum. Sizce 10 Mbps hızlı kotasız 160 TL olan paket avantajlı mıdır? Ne yazık ki apartman yöneticim sağolsun ADSL hat bağlatmama izin vermiyor.
Ayrıca Recep Bey bir bilgi öğrendim. Turkcell, Superonline altyapısı olmayan yerlere 119 TL'ye 50GB kotalı 4.5G hızında Superbox hizmeti veriyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dün akşam kurulum yaptılar. Ama paketi 10 Mbps indirme 10 mbps yükleme yapmışlar ve bir ay geçmeden değiştiremiyorum. Yayın açtım 6000 Bit'e çıkardım 1080p 60 kare yayın yaptım, bir sıkıntı çıkmadı.

10 Mbps almayı düşünüyorum. 159 TL olanı indirme MB olarak kaç oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
10 Mbps almayı düşünüyorum 159 tl olanı indirme mb olarak kaç oluyor..

1548523482190.png

1 gün boyunca torrnet açık bıraktım. Görselin sonunda görebilirsiniz. Anlık yükselmeler local dosya trasferleri.

Hız konusunda herhangi bir düşme olmuyor. 10 Mbps hızı çok rahat verebilecek bir cihaz. Oyunlarda ping problemi yaşatmıyor. Bende Türktelkoma göre ping düşüşü oldu.

Eki Görüntüle 363256

1 gün boyunca torrnet açık bıraktım. Görselin sonunda görebilirsiniz. Anlık yükselmeler local dosya trasferleri.

Hız konusunda herhangi bir düşme olmuyor. 10 Mbps hızı çok rahat verebilecek bir cihaz. Oyunlarda ping problemi yaşatmıyor. Bende Türktelkoma göre ping düşüşü oldu.

Teşekkürederim bilgilendirme için dün bağladılar superbox 10 mbps sinirsiz interneti 1.0 ile 1.2 mb arası download aynı şekilde upload yapıyor gayet yeterli benim için.
Screenshot_20190129-093550.png

@Ali1989 Hocam söylediğiniz gibi 10mbps olur :D çünkü sınırlama bu yüzden koyuyorlar bence sınırsız olanını tercih ederseniz daha iyi sonuç alırsınız ama bu size yeterliyse bunu almanızda işinize yarayacaktır 10down sanırım 10da up veriyordu bu paket daha fazlasını göremezsiniz ama online oyun oynamak zor özellikle csgo sende karşıdakide çok laglı gidiyor mermilerde keza öyle

Arkadaşlar superbox 10 mbs sınırsız internet nasıldır? kullanan varmı, varsa memnun mu?
Turkcell çekim gücüne bağlı olarak bulunduğun konumda baz istasyonu yakın ise çoğu kullanan memnun. Yani normal internet gibi, altyapı değil de baz istasyonu kaynaklı değişiklik gösterebiliyor hepsi bu.

Turkcell çekim gücüne bağlı olarak bulunduğun konumda baz istasyonu yakın ise çoğu kullanan memnun. Yani normal internet gibi, altyapı değil de baz istasyonu kaynaklı değişiklik gösterebiliyor hepsi bu.
Çarşının tam yanında yaşıyorum.

Şöyle bir değer alıyorum, acaba nasıl bir hizmet alabilirim 4.5g sınırsız ile?
@celp sanırım senin hızında aynıydı. Bilgin var mıdır?
Eki Görüntüle 375011
Buradan internet kalitesini değil insan sağlığına zararı olup olmadığını anlarız.

Bu arada ben pazartesi günü 10/10 paketine geçtim. Evim için altyapı uygun değilmiş ama başka adres gösterip aldım. Uygun olmamasını anlamadım ama telefon hep full çekiyor.

Avrupa serverlarında PİNG değerim ortalama 60-80 arası, kablolu bağlantıya göre 10-15 puanlık bir düşüş oldu bende.
Şu an akşam bile paket kaybı,lag,ping sorunum yok. Bulunduğum bölgede baz istasyonlarının yoğun olduğunu sanmıyorum.

Turk Telekom'dan kurtulduğum için çok şanslıyım (6 ay dondurdum )
Eksileri
Modem büyük ve dahili bataryası yok
Sim kartı Vınn Wifi modemde kullanamıyoruz
159 TL ye 10 MPS Download hızı biraz az, en azından 20 MPS olsa iyi olurdu.

Geri
Yukarı