Turkcell Superbox 10 Mbps alınmalı mı?

erenkaradnz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evimiz yeni muhit ve altyapı daha gelmedi, dilekçe verdik genel müdürlüğü aradık ama hep uzatıyorlar ve ben de Turkcell Superbox 10 Mbps sınırsız paketini almaya karar verdim. Evimizin yakınlarında 2 tane baz istasyonu var. Ben de online oyunlarda ping yaratmasın yeter diyorum. Sizce alınması mantıklı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende AKK li olan var AKK dolduktan sonra 10mbit sınırsız olarak kullanabiliyorum. İşin güzel yanı AKK dolunca bile 10mbit download, 10mbit upload alabiliyorum.

Bende bugün 2005'den beri sorunlu bir şekilde kullandığım telekomun internetini iptal ettirdim. Bunda süperbox'un alternatif olmasıda etkili oldu. Yine bugün süperbox'a başvuruda bulundum. 10 megabit sınırsız 24 ay taahhütlü 159 tl. Tek çekindiğim konu taahhüt. Cayma bedeli biraz tuzluymuş. Kullananlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa seviniriz. Şuan telefonun 4g'sini kullanıyorum ve gayet iyi. Bizim gibi oyun severlerin en büyük endişesi ping/lag/loss gibi sorunlar. Oysa bulunduğum bölgede 4g adsl'den çok çok daha iyi durumda. Kuruluma gelince önce bir test yapıyorlarmış, ona güvenerek taahhüt vermeyi düşündüm. Yoksa 1 ay taahhütsüz mü kullanmalıyım? taahhüt verince hizmet kalitesinin kötü olması durumunda bir cayma zamanı yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı