Turkcell Superbox 10 Mbps alınmalı mı?

Malesef ping konusunu deneyemedim bilgisayarım servisteydi. Ama pubg Mobile oyununda 30-50ms arasındaydı. Bu değerler televizyonda 1080p video açıkken alındı. Ancak tabiki bölgeden bölgeye değişecektir.

teşekkür ederim.Bir de 50GB kotalı paketinde kota dolunca hızın 10 mbps olma olayı hala geçerli mi herkes için?
O konuda bir bilginiz var mı?

Sınırsız 4.5G paketini kullanıyorum. İki ay oldu toplam 2 TB yakın dosya yükleyip indirdim. Oyunlarda ping sorunu olmuyor. Yayın açmak isterseniz de iyi çeken bir yerde değilse kare atlaması yaşatıyor.

Evimde max 100mbps indirme 30 mbps yükleme hızı alıyorum.

yanlış anlamayın ama sağlıklı bir insanın alacağı paketler değil maalesef.
çok elzem çok çok zor durumda kaldın diyelim hat çekilmiyor yada dağ başındasın hizmet alamıyorsun türkcell de çekiyorsa anca öyle alınabilir hızlar/hizmet ve faiş fiyat.

üye olanlara geçmiş olsun

Dosya Ekleri

• asasa.PNG
    asasa.PNG
    8,4 KB · Görüntüleme: 237
yanlış anlamayın ama sağlıklı bir insanın alacağı paketler değil maalesef.
çok elzem çok çok zor durumda kaldın diyelim hat çekilmiyor yada dağ başındasın hizmet alamıyorsun türkcell de çekiyorsa anca öyle alınabilir hızlar/hizmet ve faiş fiyat.

üye olanlara geçmiş olsun

Almak isteyen alır. Parasını verebilecek kazanca sahipse size hiç mi hiç alakadar etmez sağlıklı olup olmadığı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı