Turkcell Superbox 4.5G Limitsiz TP-Link M7350'de çalışmıyor

Kardeş bağlantı seçimini “Sadece 3G” yaparsan sinyal geliyor. 4G’den sinyal gelmiyor ama 3G’den sorunsuz kullanabiliyorsun.

o zaman sizin mantiginiz ile elimizde kullanmadigimiz 3g destekli vin modem yada eski telefonlarimiz ilede kullanabiliriz doğru mudur ? 2*3 saatten fazla kullanim gerceklestirdinizmi bu banlanma muhabbeti nedir acaba.

o zaman sizin mantiginiz ile elimizde kullanmadigimiz 3g destekli vin modem yada eski telefonlarimiz ilede kullanabiliriz doğru mudur ? 2*3 saatten fazla kullanim gerceklestirdinizmi bu banlanma muhabbeti nedir acaba.
Doğrudur birader 3G Vınn modem ile de denedim, çalışıyor. 24 saat kullandım, kullanmayada devam ediyorum, banlanma felan yok. Kim nerden uydurdu acaba bu muhabbeti. Paramı veriyorum hizmetimi alıyorum nasıl banlayacaklar. 20 Mbit sınırsız paket kullandığım için zaten 3G’de de 20mbiti görüyor o yüzden çok takılmıyorım 4G’de çalışmamasına.

Kardeş bağlantı seçimini “Sadece 3G” yaparsan sinyal geliyor. 4G’den sinyal gelmiyor ama 3G’den sorunsuz kullanabiliyorsun.
hayır hiç bir türlü çalışmıyor tplink ile görüştüm superbox simkartlarına servis sağlamıyoruz dediler,
turkcelli aradım sadece bizim modemimize tanımlı başka cihazda çalışmaz dediler 1300tl verdiğim 7650 çöp oldu

Merhaba, dün ben de Turkcell Superbox simkartını tplink m7350 de denedim. 4G denildiği gibi çalışmıyor. Ancak 3G de de tplink üzerinden ağı sadece 3G değiştirseniz de işe yaramıyor. Superbox modeminde kartı takıp, bağlantıyı kesip, ağ seçeneğini sadece 3G yaptıktan sonra tplink e takınca çalıştı. Bilgilerinize

Merhaba, dün ben de Turkcell Superbox simkartını tplink m7350 de denedim. 4G denildiği gibi çalışmıyor. Ancak 3G de de tplink üzerinden ağı sadece 3G değiştirseniz de işe yaramıyor. Superbox modeminde kartı takıp, bağlantıyı kesip, ağ seçeneğini sadece 3G yaptıktan sonra tplink e takınca çalıştı. Bilgilerinize
Aynen müdür, bende denedim çalıştı.
Saolasın.
Aynen müdür, bende denedim çalıştı.
Saolasın.
Yalnız turkcell banladı sanıyorum. Şu anda sadece turkcell.com adresine girebiliyorum. 1 ay sürmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı