Turkcell T20 Android 2.3.7

akcaglar

Hectopat
Stok ROM'a nasıl döneceğiniz bilmiyorum fakat ilk sayfadaki ROM'u yüklerseniz verim alabilirsiniz. Yedekleriniz için Hi Suite yerine "Google Kişiler"i kullanmanız lazım zaten. Yoksa her formatta Hi Suite ile geri yüklemekle uğraşırsınız.
Komik bir problemim var ses açma ve güç tuşlarına basılı tututuğum zaman telefon açılıyor cwm menüye giremiyorum. Oysa ne güzel turkcell menuye dönüp bütün yedeklerimi tekrar almış, rehberimi vcf olarak kaydetmiştim. Bir ayar mı var ses tuşu için?

- - - Güncellendi - - -

Tamam buldum hızlı önyükleme problemi... Tüm yardımlarınız, önerileriniz ve yüklemiş olduğunuz romlar için teşekkür ederim

Tolga Yalçın

Hectopat
Rehberde ''Advanced" menüsüne girip "Wipe Dalvik cache deyin'' yazmışsınız. Ben telefonumda öyle bi yer hala göremedim.

Kod:
android system recovery <3e>
android system recovery utility

reboot system now
apply update from sdcard
wipe data\factory reset
wipe cache partition
wipe misc partition
touchscreen frimware update

gibi şeyler var. Ben bunların hangisine girip de bulucam "
Wipe Dalvik cache"i ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Rehberi bi daha okuyun. Atladığınız bir adım var.

KS
Burak Alkan

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Yer
Nebuchadnezzar
Turksell mi, TURKCELL mi ?
Hangisi TURK alfabesi sence burak ?
Ne ara öyle olmuş, düşün. Anladın sen onu!

Sanırım ilkokulda alfabe dersi almadınız. C harfi ve U harfi alfabemizde mevcut. Ama bilmediğiniz, birazdan savunmaya başlayacağınız markanın artık bir Türk markası olmadığı. bkz. TeliaSonera.

eventstar3

Hectopat
ROM dosyası hangisi kardeşim? Hiç bir şey anlamadım, yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Dediklerinizi yapıyorum, ROM dosyasını seçin diyonuz ama ROM dosyası hangisi ?

Yukarı