Turkcell T20 Android 2.3.7

iboz

Hectopat
Katılım
30 Ağustos 2012
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Bu ROM'u T20'ye yükledim fakat Wireless'e bağlanmıyor. Aynı zamanda mobil internete çok geç giriyor. Menüler çok yavaş geçiş yapıyor. Hafıza kartında kurulu olan uygulamaların açması ve telefonun kendine gelmesi 5 dk'yı buluyor. Sorun ROM'da mı yoksa telefonda mı? Eski ROM'da bunların hiçbirinde problem yoktu.
 

serkantumur

Hectopat
Katılım
3 Eylül 2012
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Arkadaşında dediği gibi her şeyi srunsuz yükledim ancak internete giremiyorum. Bir çözüü varmıdır acaba?
 

adaportal

Hectopat
Katılım
22 Ekim 2012
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Turkcell T20'ye Recovery ile ROM Yükleme yaptıktan sonra telefon kilitlendi ve hiç bir şekilde açılmıyor. Şarja taktıktan bir süre sonra ise yeşil mavi kırmızı ekran geliyor ama ne yaparsanız yapın ne revovery, ne download mod'a geçmiyor.

 

mamiyto21

Hectopat
Katılım
5 Kasım 2012
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Arkadaşlar ben dosyayı indirdim. Dediğiniz gibi güç kaynağı ve ses kısma tuşuna basarak gereken menüye geçtim ama ben SD karta atılacak ROM denen şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Bana daha açık bir şekilde izah eder misiniz ? (Data/ Meta-Inf / System) denen dosyaların hepsini mi karta atacağız ? ROM dediğiniz şey nedir ?

Ben ClockworkMod Recovery denen bölümde sizin dediğiniz gibi Wipe data ve Wipe cache diye değil de ( Wipe data/Factory reset - Wipe cache partition ) diye ayrı bölümler var. Bunu nasıl halledeceğiz ?
 
Son düzenleyen: Moderatör:Yukarı