Turkcell T20 Android 2.3.7

Bu ROM'u T20'ye yükledim fakat Wireless'e bağlanmıyor. Aynı zamanda mobil internete çok geç giriyor. Menüler çok yavaş geçiş yapıyor. Hafıza kartında kurulu olan uygulamaların açması ve telefonun kendine gelmesi 5 dk'yı buluyor. Sorun ROM'da mı yoksa telefonda mı? Eski ROM'da bunların hiçbirinde problem yoktu.

Turkcell T20'ye Recovery ile ROM Yükleme yaptıktan sonra telefon kilitlendi ve hiç bir şekilde açılmıyor. Şarja taktıktan bir süre sonra ise yeşil mavi kırmızı ekran geliyor ama ne yaparsanız yapın ne revovery, ne download mod'a geçmiyor.

20121022_142138_zpsa2c5ebb4.jpg

Arkadaşlar ben dosyayı indirdim. Dediğiniz gibi güç kaynağı ve ses kısma tuşuna basarak gereken menüye geçtim ama ben SD karta atılacak ROM denen şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Bana daha açık bir şekilde izah eder misiniz ? (Data/ Meta-Inf / System) denen dosyaların hepsini mi karta atacağız ? ROM dediğiniz şey nedir ?

Ben ClockworkMod Recovery denen bölümde sizin dediğiniz gibi Wipe data ve Wipe cache diye değil de ( Wipe data/Factory reset - Wipe cache partition ) diye ayrı bölümler var. Bunu nasıl halledeceğiz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı