TurkNet abonelik iptalinden sonra farklı ISS'ye geçilirse internet bağlantısı ne zaman yapılır?

• Konuyu başlatan Spoop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 429

Spoop

Kilopat
Daha fazla  
Daireme fiber kablo çektirdim VDSL kablom da iptal oldu fiber kablo çekilirken, haliyle şu an internet yok ve TurkNet ekipleri de bir türlü gelmiyor. 6 gündür internet yok ve ben TurkNet'i iptal edip başka ISS'ye bağlantı 1 2 güne yapılır mı? Ben TurkNet'i iptal mi etmem lazım, direkt geçiş yapamaz mıyım ve portum iptal olup yeni port üzerinden mi başvurum alınır?

Daireme fiber kablo çektirdim VDSL kablom da iptal oldu fiber kablo çekilirken, haliyle şu an internet yok ve TurkNet ekipleri de bir türlü gelmiyor. 6 gündür internet yok ve ben TurkNet'i iptal edip başka ISS'ye bağlantı 1 2 güne yapılır mı? Ben TurkNet'i iptal mi etmem lazım, direkt geçiş yapamaz mıyım ve portum iptal olup yeni port üzerinden mi başvurum alınır?
Yıllardır TürkNet kullanıyorum ve çok büyük problemler yaşadım. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz. Problemlerinizi hiç çözmüyorlar. Konunuza gelirsek internet sağlayıcıdan sağlayıcıya değişir. Firmalarla görüşme yapıp bilgi almanız daha doğru olacaktır.

Biz geçeceğiniz internet firmasının kurulum ekibinde çalışmadığımız için net bir şey söyleyemeyiz, fakat arayıp bilgi alabilirsiniz benim Netspeed kurulum sürecim 2 gün sürdü sanırım.

Yıllardır TurkNet kullanıyorum ve çok büyük problemler yaşadım. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz. Problemlerinizi hiç çözmüyorlar. Konunuza gelirsek internet sağlayıcıdan sağlayıcıya değişir. Firmalarla görüşme yapıp bilgi almanız daha doğru olacaktır.

Aynen öyle günlerdir destek kaydı üzerinden bana ekiplere bilgi verdik başvuru süreniz devam ediyor vs. gibi tekrar tekrar aynı cümleleri kuruyorlar hattımı iptal edip başka sağlayıcıya geçmek istiyorum bu sefer de portumu kaybedersem başım daha çok ağrır.

Biz geçeceğiniz internet firmasının kurulum ekibinde çalışmadığımız için net bir şey söyleyemeyiz, fakat arayıp bilgi alabilirsiniz benim Netspeed kurulum sürecim 2 gün sürdü sanırım.

Emin olamıyorum işte TurkNet günlerdir oyalıyor ben başkasına gıbıra ya da Millenicom'a başvuru yaparsam da onlar da uzun sürerse işler daha sıkıntıya girer Online derslerim var şu an çünkü.

Aynen öyle günlerdir destek kaydı üzerinden bana ekiplere bilgi verdik başvuru süreniz devam ediyor vs. gibi tekrar tekrar aynı cümleleri kuruyorlar hattımı iptal edip başka sağlayıcıya geçmek istiyorum bu sefer de portumu kaybedersem başım daha çok ağrır.

Emin olamıyorum işte Türknet günlerdir oyalıyor ben başkasına gıbıra yada millenicoma başvuru yaparsam da onlar da uzun sürerse işler daha sıkıntıya girer online derslerim var şuan çünkü
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba, konuyla ilgili açılan bir destek kaydınız varsa numarasını paylaşır mısınız?

Ben TurkNet'i kapatırken TurkNet'ten beni çok uğraştırmışlardı.

Onun yerine Turkcell Superonline'a geçiş yapmak için öğleden önce 11.00 civarı başvurmuştum ve yaklaşık 3 saat sonra, yani öğleden sonra 14.00 civarı kapıma gelip, modemi takıp, fiber kablo ev içi döşemesini yapıp gitmişlerdi. Hayret etmiştim. (Bu olay geçen sene yaşandı.)

TurkNet gibi yok belgelerin çıktısını al, imza at, bize yolla falan da dememişlerdi. Gelen adamlar belgeyi ellerindeki tablet bilgisayarla gösterip, dokunmatik tablet kalemi ile imzamı alıp gitmişlerdi. Hiçbir kağıt işi ile uğraşmamıştım.

@Spoop

Merhaba, konuyla ilgili açılan bir destek kaydınız varsa numarasını paylaşır mısınız?

60252759.

Ben TurkNet'i kapatırken TurkNet'ten beni çok uğraştırmışlardı.

Onun yerine Turkcell Superonline'a geçiş yapmak için öğleden önce 11.00 civarı başvurmuştum ve yaklaşık 3 saat sonra, yani öğleden sonra 14.00 civarı kapıma gelip, modemi takıp, fiber kablo ev içi döşemesini yapıp gitmişlerdi. Hayret etmiştim. (bu olay geçen sene yaşandı.)

TurkNet gibi yok belgelerin çıktısını al, imza at, bize yolla falan da dememişlerdi. Gelen adamlar belgeyi ellerindeki tablet bilgisayarla gösterip, dokunmatik tablet kalemi ile imzamı alıp gitmişlerdi. Hiçbir kağıt işi ile uğraşmamıştım.

Hocam bende geçeceğim o zaman kimseden bu konuda olumlu bir yorum alamadım 1 ay bekleyen bile varmış çünkü bir de anlamadığım nokta fiber dönüşümünüz devam ediyor diyorlar tek yapılması gereken modem bağlantısı değil mi hocam benim altyapım hazır kablom hazır zaten sorgulatınca da fiber gözüküyor neden bu kadar oyalıyorlar anlamış değilim.

Son düzenleme:
@Spoop

60252759.

Hocam bende geçeceğim o zaman kimseden bu konuda olumlu bir yorum alamadım 1 ay bekleyen bile varmış çünkü bir de anlamadığım nokta fiber dönüşümünüz devam ediyor diyorlar tek yapılması gereken modem bağlantısı değil mi hocam benim altyapım hazır kablom hazır zaten sorgulatınca da fiber gözüküyor neden bu kadar oyalıyorlar anlamış değilim.
Merhaba, fiber talebiniz işleme alındı ve dönüşüm için ilgili ekiplere bilgi verildi. Dönüşümü tamamlayıp sizinle iletişime geçeceğiz.

Merhaba, fiber talebiniz işleme alındı ve dönüşüm için ilgili ekiplere bilgi verildi. Dönüşümü tamamlayıp sizinle iletişime geçeceğiz.

Günlerdir aynısını diyor TurkNet zaten ben geçen hafta cumartesi başvuru yaptım o zaman da işleme alındı aciliyeti bildirildi dediler 1 hafta oldu hala ortada bir şey yok nasıl hizmet bu anlamıyorum.

Geri
Yukarı