TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2019 nisan ayında sizden kurtuldum. Fakat yine de bir kaç öneri yapabilirim.
1- Müşteri hizmetlerini kaldırarak en büyük hatayı yaptınız, ben ve benim gibi düşünenler bu yüzden aboneliği iptal ettirdi.
2- Abonelik esnasında 40 takla atıp abone olduktan sonra ilgisiz davranmanız.
3- Hadi diyelim müşteri hizmetlerini kaldırdınız tamam sorun yok, arıza kaydı oluşturduğumuzda en az 1 gün sonra sorunun çözülmesi en büyük sıkıntılardan bir diğeri. Benim gibi sadece pazar günü izni olan kişilerin interneti özellikle pazar günü arıza verdiğinde, pazar günümüz direkt olarak çöp oluyor ve interneti ertesi güne kadar kullanamıyorduk.
Neyse özet olarak bu şekilde. :)

Son düzenleme:
2019 nisan ayında sizden kurtuldum. Fakat yine de bir kaç öneri yapabilirim.
1- Müşteri hizmetlerini kaldırarak en büyük hatayı yaptınız, ben ve benim gibi düşünenler
Abonelik esnasında 40 takla atıp abone olduktan sonra ilgisiz davranmanız.
2-
Merhaba, dijital müşteri deneyimine önem verip kendimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Sosyal medya ekibi olarak, arka planda uzmanlarımız ile birlikte çeşitli mecralarda müşterilerimize destek vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünden beri internetim yok. OIM üzerinden bildirim de yapamıyorum çünkü arızanın Telekom bazlı olduğuna dair bildirim var. Arıza süresi her 2saatte bir değişiyor ve artık çekilmez bir hal aldı. Online dersler var, birkaç gün daha derslere giremezsem çok büyük bir kayıp olacak.

Dünden beri internetim yok. OIM üzerinden bildirim de yapamıyorum çünkü arızanın Telekom bazlı olduğuna dair bildirim var. Arıza süresi her 2saatte bir değişiyor ve artık çekilmez bir hal aldı. Online dersler var, birkaç gün daha derslere giremezsem çok büyük bir kayıp olacak.
Merhaba, mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Daha bugün 4 saat önce fiber özgür iletişim bağladılar ama ekte gördüğünüz gibi rezalet ping ve jitter değerleri alıyorum ve üstelik testi 10 dakika aralıklarla tekrar tekrar yaptım ve sonuç aynı. Gerçekten TurkNet'e laf atanları umursamıyordum ama neden olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Berbat bir kalite. Pişmanım. Reklamlara harcayacağınız parayı keşke kaliteye harcasaydınız.

Dosya Ekleri

• assad111.PNG
    assad111.PNG
    39,3 KB · Görüntüleme: 71
Daha bugün 4 saat önce fiber özgür iletişim bağladılar ama ekte gördüğünüz gibi rezalet ping ve jitter değerleri alıyorum ve üstelik testi 10 dakika aralıklarla tekrar tekrar yaptım ve sonuç aynı. Gerçekten TurkNet'e laf atanları umursamıyordum ama neden olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Berbat bir kalite. Pişmanım. Reklamlara harcayacağınız parayı keşke kaliteye harcasaydınız.

Hocam sakin olun. İlk gün bu değerleri alıyordum ben de. Kendini güncelleyip normale düşer 1-2 güne.

Merhabalar, fiber hizmetinizin ilk 72 saatinde değerlerin bu seviyede olması normaldir. Eğer değerler kronikleşir ve uzun süreli bir serüvene dönüşürse lütfen bizimle iletişime geçin.

Merhabalar @500498 Bey,

İzmir içinde GigaFiber hizmeti için bir takvim var mıdır? TurkNet bu konuda adres sorgulama üzerinden GigaFiber olup olmadığını öğrenmek yerine daha şeffaf davranabilir mi?

Son zamanlarda akşam saatlerinde dalgalı ping (jitter) sorunları nedeniyle oyun oynanmıyor, hız dalgalanıyor vs...
Destek kaydı açınca da "prime yoğunluk saatlerinde bu tarz sorunlar yaşanabiliyor, yapacak bir şey yok" deniyor.
Ülkede akşam oturup 2 saat oyun oynayıp stres atmaya bile hakkımız yok...
Yoruldum artık...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı