TurkNet GigaFiber aktivasyon yapılmıyor

Dönüşüm için hala aranmadım. Kaç gün bekleyeceğiz. İzmir Buca ufuk mahallesi

TurkNet daha baslamadan problemleri bitmedi eve baglantı ıcın sozlesme yaptık binaya kutu koyuldu dairele kablo cekilmedi 50 kere aradım donus yapılmıyor ikide bir de dalga gecer gibi bekle bekle bekleyin baska dedikleri bir şey yok.
Sozlesmemi iptal ediyorum sizin gibi bir firmayla işim olmaz al 1GB baslantını basına çal.

Arkadaşlar konuya güncelleme getirmek istiyorum. Tam 5 ay oldu. Ve halen gelip kablo çekmediler. Sinyal problemi var diye diye 5 aydır bekletiyorlar. Sosyal medyadan Cem Çelebilere kadar yazdım BTK ya yazdım. Dönüş yok. Bu firmanın çalışanlarının utanması arlanması da yok. 5 aydır bekletiyorlar. Ben olsam utanırdım.

TurkNet daha baslamadan problemleri bitmedi eve baglantı ıcın sozlesme yaptık binaya kutu koyuldu dairele kablo cekilmedi 50 kere aradım donus yapılmıyor ikide bir de dalga gecer gibi bekle bekle bekleyin baska dedikleri bir şey yok.
Sozlesmemi iptal ediyorum sizin gibi bir firmayla işim olmaz al 1GB baslantını basına çal.
Merhaba, özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim. Müşteri numaranızı özel mesajlar üzerinden iletebilir misiniz?

Arkadaşlar konuya güncelleme getirmek istiyorum. Tam 5 ay oldu. Ve halen gelip kablo çekmediler. Sinyal problemi var diye diye 5 aydır bekletiyorlar. Sosyal medyadan Cem Çelebilere kadar yazdım BTK ya yazdım. Dönüş yok. Bu firmanın çalışanlarının utanması arlanması da yok. 5 aydır bekletiyorlar. Ben olsam utanırdım.
Merhaba, işlemlerin önceliğinin sağlanması için uzmanımıza ve ekiplere bilgi verdim. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım 🙏

Konunu şimdi okudum. Gigafiber net'e geçtiğim günden beri pişmanım. Beni de 5 ay bekletecekler sanırsam.

Firmada operasyon eksikliği + iletişim kopukluğu o kadar büyük ki. Kimsenin kimseden haberi yok. Kişiler bir birlerine iş paslıyor sadece. Kimse sorumluluk sahibi olmayı kenara bırak. İş çözmek için çaba sarf etmiyor. İşini düzgün yapmak isteyen kişiler illa ki vardır. Onlarında işine engel olan kişiler olduğu apaçık ortada. Sorumluları olan yetkili-müdür vs. her kim ise. Onun değişmesi gerekiyor.

Maalesef aynı sorunu ben de yaşamaktayım. Binaya kutu takıldı başvuru açıldı. Başvurumuzu yaptık kurulum için gelen ekip kutu bağlı değil ve sinyal yok deyip kurulumu yapmadan gitti. Aradan yirmi gün geçti yeniden randevu verildi bugün gelip ekip kutu bağlantısı yapılmış fakat sinyal yok diyor arkadaşlar. Başka issler 1 haftada her şeyi halledip çıktı bizim sitede. Türknet'in garip bir çalışma mantığı var. Taahhüt sürem sona ermeyecek olsa uğraşmayacağım ama yıl sonuna kadar vaktim var sizin de geleceğiniz yok. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Müşteri no: 294221
Destek no: 57512346

Abone no 2959217
Hem facebook hem de technopat üzerinden ilettiğiniz bildiriye istinaden uzmanımıza önceliğini ilettik. Kısa süre içerisinde uzmanımız ekiplerden bilgi alarak sizinle iletişime geçecektir 🙏

Konunu şimdi okudum. Gigafiber net'e geçtiğim günden beri pişmanım. Beni de 5 ay bekletecekler sanırsam.

Firmada operasyon eksikliği + iletişim kopukluğu o kadar büyük ki. Kimsenin kimseden haberi yok. Kişiler bir birlerine iş paslıyor sadece. Kimse sorumluluk sahibi olmayı kenara bırak. İş çözmek için çaba sarf etmiyor. İşini düzgün yapmak isteyen kişiler illa ki vardır. Onlarında işine engel olan kişiler olduğu apaçık ortada. Sorumluları olan yetkili-müdür vs. her kim ise. Onun değişmesi gerekiyor.
Merhaba, yaşadığınız sorunun devam ettiğini uzmanımıza ilettik. Uzmanımız ekipler ile iletişime geçerek size bilgi verecektir 🙏

Maalesef aynı sorunu ben de yaşamaktayım. Binaya kutu takıldı başvuru açıldı. Başvurumuzu yaptık kurulum için gelen ekip kutu bağlı değil ve sinyal yok deyip kurulumu yapmadan gitti. Aradan yirmi gün geçti yeniden randevu verildi bugün gelip ekip kutu bağlantısı yapılmış fakat sinyal yok diyor arkadaşlar. Başka issler 1 haftada her şeyi halledip çıktı bizim sitede. Türknet'in garip bir çalışma mantığı var. Taahhüt sürem sona ermeyecek olsa uğraşmayacağım ama yıl sonuna kadar vaktim var sizin de geleceğiniz yok. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Müşteri no: 294221
Destek no: 57512346
Merhaba, aktivasyon sürecinin uzaması üzerine uzmanımıza önceliğini ilettik. Uzmanımız ekiplerden bilgi alarak sizinle iletişime geçecektir 🙏

Son düzenleme:
Başkan benım bağlantı yapıldı. Özelden de yazmışsın ne sorun var birlikte hareket edelim demişsin tam olarak ne?

Dosya Ekleri

• IMG_20221117_183434.jpg
    IMG_20221117_183434.jpg
    360,4 KB · Görüntüleme: 34

Kesinlikle katılıyorum. Ben bu sinyal problemini bana söyledikleri zaman (4 ay önce) dediğim tek şey şuydu. Defalarca kez kablo çekmek için ekip göndericeksiniz fakat bu hep böyle sinyal yok diye gidicekler dedim. Ve dediğim oldu. 5 ayda kıtalar arası fiber hattı çekiliyor ama benim daireme 1 kablo çekilemiyo arkadaşlar. Halen ilgili ekip diye tabir ettikleri aslında ilgisiz ekipler gelip sinyal problemini giderecek sonra bide kablo çekilecek. Ölme eşşeğim ölme. 2023 te tahminen sinyal giderilse, 2024 de de evime kablo çekilse tamam işte. Şaka gibi. Türknet'e geçmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı