TurkNet güvenilir midir?

Sürmez, yakınsınız.

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş sürecim Bu konuda kesilmemiş internet, ben tam bilmiyorum hocam kusura bakmayın.
@277726 Hocam farklı konulara da baktım, başvuru yaptığınızda TT abonelik devam ediyor, TurkNet TT'ye haber verdikten bir süre sonra internet kesiliyor, ortalama 20 dakika sonra yeni TurkNet aboneliğinin kullanıcı adı - şifre gönderiliyor, bunları modem arayüzünden yazınca kurulum da bitmiş oluyor.

Attığınız konuya bende baktım ve gerçekten aşırı sevindim. Geçiş işlemlerini yarın bile yapabilirim ama hala çekiniyorum. Hafta içi salı, çarşamba ve perşembe günleri finallerim var. O yüzden sorun yaşamak istemedim. Sanırım kargo falan gelmesiydi, işlemlerin tamamlanmasıydı dersek, eğer yarın başvuruyu yaparsam aktivasyon sürecine en geç cuma ya da diğer hafta başlarım diye tahmin ediyorum. Yani 1 hafta kadar internetsiz falan kalmayacağım? Umarım doğru anlamışımdır. Yarın da ayrıntılı bir araştıracağım.

Bir de TurkNet'e kayıt olduktan hemen sonra Online işlemlerden bu konuyla alakalı soru sorabilir miyim? Yoksa hizmet başladıktan sonra mı destek hizmeti sağlıyorlar?

Umarım doğru anlamışımdır.
Evet, doğru anladınız.
Bir de TurkNet'e kayıt olduktan hemen sonra Online işlemlerden bu konuyla alakalı soru sorabilir miyim?
Emin değilim ama yeni abone olduğunuz için kesinlikle destek sağlıyorlardır diye düşünüyorum, yarın uygun zamanda arayıp sorun isterseniz.

Türk Telekom taahhüdü 8 Temmuz'da bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama güvenilir olduklarını kanıtlayabilir misiniz?
Mesela dolandırıcı olma ihtimali olmadığını, imzamızla başka bir şeyler yapmayacaklarını, hizmetin fiyatını istediği zaman arttırmayacağını kanıtlarsanız sevinirim.
Başka bir şehre taşırken sorun yaşar mıyım?

Güzeldir.

Türk Telekom taahhüdü 8 Temmuz'da bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama güvenilir olduklarını kanıtlayabilir misiniz?
Mesela dolandırıcı olma ihtimali olmadığını, imzamızla başka bir şeyler yapmayacaklarını, hizmetin fiyatını istediği zaman arttırmayacağını kanıtlarsanız sevinirim.
Başka bir şehre taşırken sorun yaşar mıyım?

Sanırsam 140TL'ye kadar cayma bedelini karşılıyorlar.

Ben geçmek istiyordum fakat 1800TL cayma bedeli söyledi Türk Telekom o yüzden kalmak zorundayım maalesef.

Gayet güvenilir. Aralık ayından beri kullanıyorum. 120 mbps download/10 mbps uploadı sorunsuz alıyorum. 3-4 arkadaşımı da geçirdim, onlar da gayet memnunlar. Hat değerlerin iyiyse, altyapın da iyiyse sorunsuz kullanırsın.

Geri
Yukarı