TurkNet hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Yüzde yüz eminim. Ayrıntılı fatura talep etmeme rağmen bana ayrıntılı fatura 3 TL yazılı bir sözleşme gönderdiler. sikayetvar üzerinden de teyit edebilirsiniz.
Böyle bir sorun yaşayan ilk sizi görüyorum. Ben de telefon hizmetini kapatmak istediğimi söyledikten 2 ay sonra kapattılar bazı sorunlardan dolayı ve benden 2 ay boyunca 3 lira fazla aldılar. Ama ben "TurkNet batıyor mu?" diye bir konu açmadım 6 lira fazla aldıkları için.

Müşteri hizmetleri rezalet söylentisi asılsız, ayrıntılı faturayı da büyük ihtimalle kaldırmayı unuttunuz ya da öyle kaldı. Sonuçta sizden kazanacakları 3 lira şirketi mi kurtaracak?
Bir kişiden değil, 10 milyon kişiden her ay 3 lira şirketi batmaktan kurtarır:)

Böyle bir sorun yaşayan ilk sizi görüyorum. Ben de telefon hizmetini kapatmak istediğimi söyledikten 2 ay sonra kapattılar bazı sorunlardan dolayı ve benden 2 ay boyunca 3 lira fazla aldılar. Ama ben "TurkNet batıyor mu?" diye bir konu açmadım 6 lira fazla aldıkları için.
O interneti kapattırmadığım sürece belki de ben o 3 TL'yi sözleşmeden dolayı iptal ettiremeyeceğim. Sırf başlığı yanlış yazdım diye saçma yerlerden beni haksız çıkartmaya çalışmayın, gerçekten saçma konuşuyorsunuz.

Bir kişiden değil, 10 milyon kişiden her ay 3 lira şirketi batmaktan kurtarır:)
30 milyon TL bu boyutta şirketler için bir şey ifade etmez bence.
O interneti kapattırmadığım sürece belki de ben o 3 TL'yi sözleşmeden dolayı iptal ettiremeyeceğim. Sırf başlığı yanlış yazdım diye saçma yerlerden beni haksız çıkartmaya çalışmayın, gerçekten saçma konuşuyorsunuz.
O zaman sözleşmeyi düzgün okusaydınız ne diyeyim.

30 milyon tl altyapı kiralamaya bile yetmez.
Lütfen belediyelerin altyapı kiralama ücretini araştırın. Kablo maliyetinin de düşük olduğunu hatırlatayım. Mesut Çevik ile iBB'de çalışan Taylan Yıldız'ın canlı yayın kaydını izleyiniz.

Geri
Yukarı