TurkNet, Millenicom ve NetSpeed nasıldır?

Teşekkürler cevaplar için. Benim de korktuğum tam olarak bu. İnternet kesintisinde karşınızda bir insan bulamamak ve 1-2 hafta internetsiz kalmak. Genel olarak herkes TurkNet tavsiye etmiş verdikleri hız da parasına göre alınabilecek en iyi seçenek. Asıl sorun bu internet kesintilerinin ne sıklıkla olacağı. Buna göre düşünüp karar vermek lazım.

Fiber kullanıyorsunuz fazla kesinti olmaz bence, ancak dediğiniz gibi karşıda bir muhattabımızın olmaması gerçekten çok kötü, ben şu an NetSpeed kulllanmaktayım VDSL altyapımda kesinti yaşamıyorum sizde fiberde yaşamazsınız herhalde. Yine de son karar sizin.

Teşekkürler cevaplar için. Benim de korktuğum tam olarak bu. İnternet kesintisinde karşınızda bir insan bulamamak ve 1-2 hafta internetsiz kalmak. Genel olarak herkes TurkNet tavsiye etmiş verdikleri hız da parasına göre alınabilecek en iyi seçenek. Asıl sorun bu internet kesintilerinin ne sıklıkla olacağı. Buna göre düşünüp karar vermek lazım.

Türknek müşteri hizmet ağını genişletiyor. TurkNet fiber teknik servisiyim ben. Aralarında arkadaslarında dediği gibi en mantıklısı TurkNet.

Türknek müşteri hizmet ağını genişletiyor. TurkNet fiber teknik servisiyim ben. Aralarında arkadaslarında dediği gibi en mantıklısı TurkNet.
Sizi bulduğum çok iyi oldu. Size sorayım o halde. Yaşanan kesintiler ne sıklıkla ve ne kadar süre oluyor. Yukarıda arkadaşın da yazdığı gibi fiberde kopma yaşama ihtimalim daha mı düşük?

Teşekkürler cevaplar için. Benim de korktuğum tam olarak bu. İnternet kesintisinde karşınızda bir insan bulamamak ve 1-2 hafta internetsiz kalmak. Genel olarak herkes Turknet tavsiye etmiş verdikleri hız da parasına göre alınabilecek en iyi seçenek. Asıl sorun bu internet kesintilerinin ne sıklıkla olacağı. Buna göre düşünüp karar vermek lazım.
1-2 hafta sıkıntı derken öyle komple gitmiyor. İki günde bir kez filan kısa kopmalar oluyor. 100mbit indirme, 8mbit yükleme hızı alıyorum şuan. Stabil hız için o kopmaları kafama takmıyorum bile.

1-2 hafta sıkıntı derken öyle komple gitmiyor. İki günde bir kez filan kısa kopmalar oluyor. 100mbit indirme, 8mbit yükleme hızı alıyorum şuan. Stabil hız için o kopmaları kafama takmıyorum bile.
Ben de internette "1 hafta internetsiz kaldım, 1 ay internetim gelmedi" falan gibi yorumlar okumuştum bayağı bir gözüm korktu tam da final haftasında internetin gitmesi falan geldi hatta aklıma direkt. 100 Mbps hız için kısa kopmalar hiç sorun olmaz.

Sizi bulduğum çok iyi oldu. Size sorayım o halde. Yaşanan kesintiler ne sıklıkla ve ne kadar süre oluyor. Yukarıda arkadaşın da yazdığı gibi fiberde kopma yaşama ihtimalim daha mı düşük?

Fiber kısmı Adsl/Vdslden apayrı TurkNet'in kendı fiber sistemi var. VDSL içinse bu TurkNet'e bağlı bir durum değil. Altyapı sağlayıcısı TT olduğu için kesin bir şey söylemem doğru olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı