TurkNet pişmanlığı

4 senedir 2 ayri binada kullaniyorum, memnunum. Kadikoy fibere gevti zaten 1gbps hiz aliyorum ve hic bir sorunum yok. Senin problemin nedir internetle alakali? TurkNet'e gecmeyin diyen arkadaslarin yasadigi sorunlar nelerdi4 bilmiyorum ama onerilebilecek tek sey altyapiya gore saglayici degistirmek olmali. Gereksiz antipati yaratmayin.

Şans işi o zaman işi şansa bırakacağıma TTNET'e geçerim daha iyi.
Evet tamamen şans işi ama bir yandan da risk almadan hiçbişey başaramayız lafı geliyor aklıma. Bizi yıllarca berbat internetle sömürdü bunlar. Ben olsam şansımı denerdim denedimde çok şükür ki sıkıntısız kullanıyorum.

Sakın TTNET'e geçme
Lafın gelişi dedim zaten. 🙂
Evet tamamen şans işi ama bir yandan da risk almadan hiçbişey başaramayız lafı geliyor aklıma. Bizi yıllarca berbat internetle sömürdü bunlar. Ben olsam şansımı denerdim denedimde çok şükür ki sıkıntısız kullanıyorum.
İyi internet almak bence bir başarı değil hizmettir.

TurkNet, Instagram sayfasında her gönderinin altında isyan var.

NetSpeed için paket loss ve ping sorunu var.

59 VDSL2 Türk Telekom altyapım geldi fakat TT 35 120TL, 24 105TL istiyor. Ücretlendirme bana uymayacak.

Milleni.com hakkında çok fazla sıkıntılı yoruma denk gelmedim.

Bu durumda kullanıcılar ne yapsın? Herkes bir şey söylüyor?
İşte sorun da bu...

Her İSS her yerde aynı hizmeti sunmaz. Kimi çok memnunken, kimi hiç memnun olmayabilir.

Benim tavsiyem sırasyla Netspeed, Millenicom ve Turknet denemek. Bunlar taahhütsüz olduğu için memnun kalmazsanız iptal edersiniz.

Bana soracak olursanız en iyisi Superonline ve Turk Telekom. Ben şu an Türk Telekom kullanıyorum ve memnunum. Pahalı ancak hizmeti iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı