TurkNet ve Çözemediğimiz Kopma Sorunu

Hocam zamanında bire bir bende bu sorunları yaşadım ve bendede bu süreç uzadı.Fakat sağlam bir çözüm bulamadılar eğer interneti 20 gün kullanıyorsam diğer günler hep internet kesikti.Bende modem yenilemiştim fakat çözüm olmadı bende sizin gibi her yolu denedim hakta modem bile aldım fakat çözüm olmadı.En sonunda ISS degiştirdim kurtuldum önerim eğerki canınızı çok sıkarsa ISS değiştirin.
Hepsi telekom altyapısı kullanıyor bakır kabloyla bu nedenle tereddütteyim. Türknetin kalıcı çözüm bulamaması ilginç. Hatta artık bizde kopma görünmüyor diyorlar. Yahu personel yolladınız personel dahi sorun olduğunu söylüyor çözüme ulaştırılamayacak kadar ne var anlamak güç.

Hepsi Telekom altyapısı kullanıyor bakır kabloyla bu nedenle tereddütteyim. TurkNet'in kalıcı çözüm bulamaması ilginç. Hatta artık bizde kopma görünmüyor diyorlar. Yahu personel yolladınız personel dahi sorun olduğunu söylüyor çözüme ulaştırılamayacak kadar ne var anlamak güç.

Aynı sorun bende de var genelde yağmur yayınca hava durumu kötü olunca oluyor. Ben Türk Telekom ekipleri konsurken duydum sorun bizde olabilir dediler buradaki altyapı kutusu bozuk olablirler dedi. Kabloyu yenilerken aynı şeylerin hepsini bende yaşadım şu ana kadar kopma yaşamadım ama yağmurda, karda kopacağna adım kadar eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir.

Destek kaydı oluşturdum. Zaten sağlıklı bir hizmet veremiyorsunuz 6-7 aydır. Bir de üzerine 180 liraya çıkardınız internet hizmetini. TurkNet üyeliğimi sonlandırıp Türk Telekom üyeliğine geçeceğim sabit fiyatla taahhütlü bir şekilde. Artık ne hizmetiniz kaliteli, ne sorunları çözebiliyorsunuz ne de rekabetçi fiyatınız var. Herkese aynı fiyat saçmalığı da adil değil. Ben şu an 30 Mbps hızı dahi sağlıklı alamıyorum 180 lira ödeyeceğim öyle mi komik. Önceden bu tek fiyat olayı göze batmıyordu ama hizmet kalitenizin düşmüş olmasıyla çok göze batıyor ve üyeliğimi sonlandırıyorum. 2015-2020 arası güzel hizmet için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek kaydı oluşturdum. Zaten sağlıklı bir hizmet veremiyorsunuz 6-7 aydır. Bir de üzerine 180 liraya çıkardınız internet hizmetini. TurkNet üyeliğimi sonlandırıp Türk Telekom üyeliğine geçeceğim sabit fiyatla taahhütlü bir şekilde. Artık ne hizmetiniz kaliteli, ne sorunları çözebiliyorsunuz ne de rekabetçi fiyatınız var. Herkese aynı fiyat saçmalığı da adil değil. Ben şu an 30 Mbps hızı dahi sağlıklı alamıyorum 180 lira ödeyeceğim öyle mi komik. Önceden bu tek fiyat olayı göze batmıyordu ama hizmet kalitenizin düşmüş olmasıyla çok göze batıyor ve üyeliğimi sonlandırıyorum. 2015-2020 arası güzel hizmet için teşekkürler.
Destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Geri
Yukarı