TurkNet vs Millenicom vs NetSpeed

SapkaliPikacu

Hectopat
Türk Telekom VDSL altyapım var Turkcell ve Kablonet mevcut değil 35 paketi kullanacağım.

TurkNet, bana kumar gibi geliyor ya çok iyi ya da çok kötü olacak.
MH yazılı olması ve otomatik robot mesajlarından dolayı Instagram sayfasındaki isyanlar beni yanıltıyor.

NetSpeed, aslında diğerlerine oran ile kullanıcısı daha az olan fakat en azından MH bulunan bir firma üstelik ücretlendirme bir tık daha düşük.
Buradaki sorunum ise paket loss ve ping problemi var mı?

Milleni.com hakkında açıkca pek fikir yürütemiyorum.

TurkNet, Milleni.com, NetSpeed arasından hangisini önerirsiniz?

NetSpeed biraz aklıma yatıyor açıkcası.

Son düzenleyen: Moderatör:
NetSpeed'de 2 gün evvel 2. yılımı bitirdim Speed Pro 75 paketini kullanıyorum en başından beri. TurkNet'le arasında çok gidip geldim müşteri hizmetleri yoktu TurkNet'te ben bağlatırken ondan NetSpeed'i tercih etmiştim. İlk başlarda paket sorunu vardı ancak benim altyapım iyidir belki bilmiyorum 1.5 yıldır sorun yaşamıyorum.

Hocam, altyapı iyiyse fark olmaz. Hangisi uygunsa geçebilirsiniz. Ben, Millenicom kullanıyorum. Bizim binada her çeşit var diyebilirim. Tarifeler hariç hız farkı yok. Ben taahhüt yapmadım. Kurulum ücreti de vermedim. 35 olan pakete 89 TL ödüyorum.

Son düzenleme:
Ben TürkNet kullanıyorum inanılmaz memnunum. Herkes müşteri hizmetleri yok diyor fakat herhangi bir sorun olduğunda sorunumu bidlirdikten sonra en geç 1 saate sorunum çözülüyor. Ve ayında en az 1 kere arayıp memnun olup olmadığımızı bir şikayetimiz var mı diye soruyorlar. Daha 2 hafta önce aradılar ve ben hiçbir sorunum olmadığını belirttim. Birkaç gün sonra tekrar arayıp internetinizin koptuğunu fark ettik gün icinde sorununuzu çözeceğiz dediler epey şaşırdım açıkçası.

Netspeed ise ucuz paketlerinden bir tanesine tek başına yaşayan orta yaşlı bir akrabam için aldım. Müşteri hizmetlerine en iyi ihtimalle bağlanmak 15-20 dakika. Eğer kurulumu tek başıma yapabilirim derseniz kullanılır. Ama aileniz için v.s ise önermem çünkü kesinlikle evinize servis yollamıyor. Kurulum yapmadan 100 lira kurulum parası aldılar

Türk Telekom VDSL altyapım var Turkcell ve Kablonet mevcut değil 35 paketi kullanacağım.

Mh yazılı olması ve otomatik robot mesajlarından dolayı Instagram sayfasındaki isyanlar beni yanıltıyor.

NetSpeed, aslında diğerlerine oran ile kullanıcısı daha az olan fakat en azından mh bulunan bir firma üstelik ücretlendirme bir tık daha düşük.

NetSpeed kullanın hocam diğerleri fıs. Benim 3 sene oldu NetSpeed ile sorun yaşamadım Mh'de var anında bağlanıyorsunuz. Millenicom hakkında çok kötü yorumlar var. Modem parası verseniz bile size yüklü fatura falan çıkartıyorlarmış bir bakın derim dh forumda vardı böyle bir konu herkese aynısını yapıyorlarmış.

Ben TurkNet kullanıyorum inanılmaz memnunum. Herkes müşteri hizmetleri yok diyor fakat herhangi bir sorun olduğunda sorunumu bidlirdikten sonra en geç 1 saate sorunum çözülüyor. Ve ayında en az 1 kere arayıp memnun olup olmadığımızı bir şikayetimiz var mı diye soruyorlar. Daha 2 hafta önce aradılar ve ben hiçbir sorunum olmadığını belirttim. Birkaç gün sonra tekrar arayıp internetinizin koptuğunu fark ettik gün icinde sorununuzu çözeceğiz dediler epey şaşırdım açıkçası.

NetSpeed ise ucuz paketlerinden bir tanesine tek başına yaşayan orta yaşlı bir akrabam için aldım. Müşteri hizmetlerine en iyi ihtimalle bağlanmak 15-20 dakika. Eğer kurulumu tek başıma yapabilirim derseniz kullanılır. Ama aileniz için vs ise önermem çünkü kesinlikle evinize servis yollamıyor. Kurulum yapmadan 100 lira kurulum parası aldılar.

Saat akşam 20:00, 21:00'de bile aradığımda 5 dakika da bağlanıyorum nereden çıkıyor 15-20 dakika?

MH yazılı olması ve otomatik robot mesajlarından dolayı Instagram sayfasındaki isyanlar beni yanıltıyor.

NetSpeed, aslında diğerlerine oran ile kullanıcısı daha az olan fakat en azından MH bulunan bir firma üstelik ücretlendirme bir tık daha düşük.

1.Yılımı doldurdum öneririm bir sıkıntısı yok.

NetSpeed kullanın hocam diğerleri fıs. Benim 3 sene oldu NetSpeed ile sorun yaşamadım Mh'de var anında bağlanıyorsunuz. Millenicom hakkında çok kötü yorumlar var. Modem parası verseniz bile size yüklü fatura falan çıkartıyorlarmış bir bakın derim dh forumda vardı böyle bir konu herkese aynısını yapıyorlarmış.

Millenicom nasıl yüklü fatura çıkartıyor muş? Taahhütsüz de mi? Detay verebilir misin.

VDSL altyapi oldugu icin ( VAE ) al birini vur otekine. Hepsi esit. Tabii kullanici yorum ve deneyimleride onemli. Ben acikcasi Turknet kullaniyorum vaadedilen hizlari aliyorum.

Her türlü altyapınızda bitiyor iş. Benim TürkNet'de 11. ayım. Bu zamana kadar sadece 2 kere sorun yaşadım. Müşteri hizmetlerine yazdığımda Max. 1 saat içinde halloldu. 35 Mbps pakete 85 lira ödüyorum. Gayet memnunum. Dediğim gibi sizin altyapınızda bitiyor olay. Eğer iyiyse başlıktaki ISS'lerin hepsinde sorun yaşamazsınız bence.

Geri
Yukarı