Turknet vs Millenicom

Karais

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu ayın 25'inde TurkTelekom'la olan sözleşmem sona eriyor. ISS'mi değiştireceğim. Turknet ve Millenicom arasında kaldım. Turknet'in çok şikayet aldığını okuyorum hep internette İnstagram'da vs. Ama Millenicom'u araştırdım, Turknet kadar şikayet yok. Sizce hangisini seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom yeni yeni piyasaya giriş yaptı. İnsanlar senelerce kullansın bakalım ondan sonra görelim. Herkes farklı konuşuyor, bilindik firmaların dışından alanlar hep sorun yaşadığını gözlemledim. Bu arada Vodafone net kullanıyorum ben 50 mbps adil kullanım kotasız 72₺ (şuan 250gb akn var yılbaşında kalkacak)

İki firmada Türk Telekom alt yapısını kullanılıyor.
Bütçe ve hız olarak hangisi iyi değer veriyorsa onu seçmenizi öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Millenicom şirketinden bulut telefon hizmetinden yani IP telefon hizmetinden yararlanıyoruz herhangi bir sıkıntı olmuyor. İnternet kullanan müşterilerinden de bir şikayet duymadık ama yine iyi bir araştırma da fayda vardır.

NetSpeed.
Ben de yav şeytan diyor ver aylık 90TL Superonline'ye geç ama 65-70TL vermek varken neden 90 vereyim de geçiyor aklımdan. Ne yapacağım bilemiyorum.

Hocam bence 25Mbps'e kadar hız a 90 tl verme, sen bilirsin yine de. NetSpeed'te 75Mbps'e kadar full limitsiz paket 76 tl.

Millenicom'u bilemem. TürkNet kullandım ve gayet memnunum. 36 mbps hızım sürekli sabit. Sadece geçiş aşaması biraz sıkıntılı. Ama hangisinde değil ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı