TurkNet vs Netspeed vs Millenicom

erdo361

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Yaklaşık 4-5 gün önce Türk Telekom internet paketimin taahhüt ü bitti. Ekonomi yüzünden Türk Telekom'dan iyi ve uygun bir paket bulamadığımdan dolayı TurkNet, Netspeed ve Millenicom'la ilgileniyorum. Maksimum verebileceğimiz ücret 150'lerde olduğu için bunları uygun gördüm. Geçtiğim taktirde alacağım hızlar birbirleriyle neredeyse aynılar 80 ile 74'ün arasındaki farkı çok önemsemiyorum. TurkNet dışında diğerlerinin isimlerini pek fazla duymadım bundan dolayı size danışmak istedim. Taahhütlü yapmak istemiyorum ve 3'ünde de yok. Müşteri hizmetleri olsun, bağlatmada sıkıntılar, internet kesintileri ve ping durumları ile alakalı bilgi verip öneride bulunursanız çok sevinirim. Yakın bir zamanda eve bağlatmam gerekiyor çünkü. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Millenicom.png
    Millenicom.png
    104 KB · Görüntüleme: 98
  • Netspeed.png
    Netspeed.png
    30,2 KB · Görüntüleme: 96
  • Türknet.png
    Türknet.png
    62 KB · Görüntüleme: 87
  • netspeeeds.png
    netspeeeds.png
    21,2 KB · Görüntüleme: 100
3 sene NetSpeed kullandım. Genel olarak hızı iyi ancak tamamen Türk Telekom trafik toplama noktalarını kullanıyor. Bulunduğum bölgeden çok alakasız sunuculara bağlatıyor. Yurtdışı çıkışları tam bir komedi. Yine tamamen Türk Telekom ve niyeyse Ankara'yı iki kez tavaf edip öyle yurtdışı sunucularına bağlanıyor. Ping bu yüzden aşırı yüksek. Santrallerde kendi cihazlarımız var diyor ama bence tamamen palavra. Komple Türk Telekom'a bağlı, al-satçı desek yanlış olmaz. Sizin için ping sorun değilse güzel alternatif.

@Emrebeyx Fiyatları hıza göre bana pahalı geldi

3 sene NetSpeed kullandım. Genel olarak hızı iyi ancak tamamen Türk Telekom trafik toplama noktalarını kullanıyor. Bulunduğum bölgeden çok alakasız sunuculara bağlatıyor. Yurtdışı çıkışları tam bir komedi. Yine tamamen Türk Telekom ve niyeyse Ankara'yı iki kez tavaf edip öyle yurtdışı sunucularına bağlanıyor. Ping bu yüzden aşırı yüksek. Santrallerde kendi cihazlarımız var diyor ama bence tamamen palavra. Komple Türk Telekom'a bağlı, al-satçı desek yanlış olmaz. Sizin için ping sorun değilse güzel alternatif.
Ping önemli benim için. Online oyunları fazlasıyla oynadığımdan dolayı.

Ben NetSpeed'den TürkNet'e nakil edecektim ama nedense kullandığım porttan hizmet veremeyeceklerini söylediler. İptal ettirip sıfırdan abonelik başlattım. Acaba TürkNet VAE veya YAPA altyapıdan hizmet vereceği için mi böyle oldu emin değilim.

Rust 1ms Zula 1ms CS:GO 5ms (C. S(mincecraft benzer luhancer server oyunu)3ms bufferbloat 0ms :)
TP-Link modem ISS Millenicom kraldır.
Konularıma bakabilirsiniz.
Hocam bu pingler gerçek mi yoksa ironi mi? :D

Geri
Yukarı