TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

baykaktus

Centipat
Daha fazla  
Şu an Turkcell Superonline kullanıyorum ve rezil olduğunu söylemeden geçemeyeceğim 6 Mbps'yi internet sonuçlarında zar zor veriyor 500kb/s indiriyor uzun zamandır katlanıyorum ama 3. ayda taahhüt ü bitiyor ve ben de TurkNet'e geçmek istiyorum altyapı sorgulamada 72 Mbps gösteriyor gerçekten 72 Mbps internet vereceklerse geçmeyi düşünüyorum 99 TL de iyi fiyat gibi geldi Superonline'a 100 TL vermekten iyidir diye düşünüyorum.

1642196817562.png

Bölgedeki TurkNet kullanan varsa sorun yoksa en azından TT kullananlara sorun altyapı bakımından. Sonuçta taahhüt vermiyorsunuz ama bir sorun olursa ulaşmak zor olabilir sadece arıza kaydı açıyorlar diye biliyorum telesekreter tuşlayarak. Benim bir kere ulaşmam gerekti arıza kaydı oluşturduktan bir gün sonra çözüldü ama sizde de böyle olacak diye garanti veremem.

Konuyu açarken kendi kendinize cevap olmuşsunuz aslında. Superonline kullanan birçok arkadaşım çok memnun. Gerek hizmet kalitesinden gerek internetten. Ama, misal siz memnun değilsiniz. TurkNet veyahut farklı bir servis sağlayıcısında da durum değişmez. Burada 9 kişi memnun olup 1 kişi memnun olamayabilir. Bunu TurkNet abonesi olarak veya mahallenizde size dağıtılıcak olan altyapıdan TurkNet hizmeti alan bir tanıdığınız varsa, fikirlerini alarak yol çizebilirsiniz. Zaten taahhüt olayı yok. Alacağınız hizmeti görmüş olursunuz.

Şu an Turkcell Superonline kullanıyorum ve rezil olduğunu söylemeden geçemeyeceğim 6 Mbps'yi internet sonuçlarında zar zor veriyor 500kb/s indiriyor uzun zamandır katlanıyorum ama 3. ayda taahhüt ü bitiyor ve ben de TurkNet'e geçmek istiyorum altyapı sorgulamada 72 Mbps gösteriyor gerçekten 72 Mbps internet vereceklerse geçmeyi düşünüyorum 99 TL de iyi fiyat gibi geldi Superonline'a 100 TL vermekten iyidir diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1270208

Şikayetvar sitesini kullanın.

Geri
Yukarı