TurkNet'e geçmek

Rayea

Hectopat
Merhabalar, şu an Vodafone kullanıyorum bu ay internetimin tahhaütü bitiyor ben TurkNet'e geçmek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Ben TurkNet kullanıyorum 2.5 yıldır 50 Mbps internet yetiyor Zula'da ping 20'yi geçmiyor upload hızı 8 ben geçmeni öneririm zaten başka oparetörden geçene kapanya var diye biliyorum. İndirme hızı çok iyi

Ben Vodafone'dan TurkNet'e geçtim 1.5 seneye yakındır kullanıyorum bir kere TurkNet'i arayıp şikayet veya arıza bildirdiğimi hatırlamıyorum, fakat bulunduğunuz lokasyona göre değişebilir maalesef ülkede internet işi biraz şans işi.

Şahsi deneyimlerimi aktaracak olursam eğer yaklaşık 8-9 aydır TurkNet kullanıyorum ve ilk 6 aya kadar problem yaşamadım. 100 mb download 8 mbps upload hattıma düzgün bir şekilde geldi fakat son 2 aydır hattımın SNR Margin değerleri inanılmaz düştü ve kalite konusunda sorunlar yaşadım gün içinde %70 hız kayıpları gibi uçuk rakamlar ve çözümü olmayan destek kayıtları. Müşteri hizmetleri yok, destek kayıtları otomatik cevap üzerine kurulu. Eğer bölgenizde Türksat altyapısı bulunuyorsa Türksat iyi bir seçim olur sizin için.

unknown.png

Eğer olay internet hızından ibaretse buyrun bu da benim TurkNet'ten aldığım farklı zamanlarda ölçülen internet hızlarımdır. Aynı tarife, aynı altyapı, aynı abonelik ve TurkNet.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-19_173224.png
    resim_2020-12-19_173224.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 48
  • 2160a22a-2be5-49e2-8b3f-02e8ca168b00.jpg
    2160a22a-2be5-49e2-8b3f-02e8ca168b00.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 51
Hocam ben TT 16 kullanıyorum altyapım geldi TT 35 115TL istiyorlar maselef ki yüksek.
TürkNet geçiş yapmayı planlıyorum müşteri hizmetleri şöyle var sadece yazarak derdinizi anlatıyorsunuz diyorlar.
Fakat Instagram sayfasında gönderilerin altına baktığım zaman kullanıcılar tarafından büyük bir kısmının şikayet olanaklı olduğunu gördüm.
Yinede taahhüt olmadan 35 paketi sınırsız 85 TL insanın aklına yatmıyor değil açıkçası.

Eğer 35 mbps hız istiyorsanız NetSpeed tarzı çok bilinmeyen firmalar tercih edebilirsiniz hem tarife olarak 10 tl daha ucuz hem de çok bilinmedikleri için müşteri kapasitelerini genişletmek ve müşteriye olumlu izlenim bırakmak amaçlı yüksek performans sağlıyorlar. Ayrıca taahhüt bulunmuyor ve şikayetvar.com üzerindeki notlandırmaları diğer internet firmalarına göre yüksek. Müşteri hizmetleri de bulunuyor isterseniz bir araştırın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı