TurkNet'e geçmek

Türknet i 3 haftadır kullanıyorum açtığım destek kayıtları 24 saat geçmeden sürekli cevaplandı, Telefon ile iletişim kurup yardımcı oldular.
Aboneliğin ilk haftaları bende de öyle idi. Geçen cuma günü akşam internet 1 MBPS hıza düştü 75 MBPS'den destek kayıtı açtım pazartesi günü cevap verdiler. Bana genelde kayıtı açtığım günden sonraki gün cevap veriyorlar.

3 yıla yakındır kullanıyorum ben de TurkNet'i bugüne kadar 2 defa arama ihtiyacı duydum. Birincisinde sanırım müşteri hizmetleri halen vardı, konuşup halletmiştik. Şifremi unutmuştum :)
Diğer sorunda ise Türk Telekom kaynaklı tüm mahallede kesinti olmuş, baya sinirlenmiştim halbuki. Ama boşa çıktı. Fiyatı da gayet uygun geliyor bana, fiyatlandırmaları hakkında Milleni, TurkNet neredeyse hepsinin aynı. Ve kârlarını dipte tuttuklarını söylüyorlar. Türk Telekom ve Turkcell zam yaptıkça onların da yapması gerekiyor imiş.

Şahsen ben öneririm, eğer bağlatmayı düşünürsen sana davetiye kodu gönderebilirim. İlk tam fatura ödemenden sonra ikimizin de borcu yok ise sonraki ayının faturasında ikimizin de 1 ay ücretsiz kullanım hakkı olacaktır.

Merhabalar bölgemde sadece Turk Telekom'un fiber altyapısı var fakat ben TurkNet internet almak istiyorum TurkNet`in altyapısı olmamasına rağmen Turk Telekom`un altyapısıyla kullanabiliyor muyum?
Benim bölgemde ve evimdede sadece telekom fiber var. Türkneti aradım, telekom fiber kablo ile hizmet verilen yerlere, biz türknet olarak herhangi bir hizmet veremiyoruz, altyapınızın fiber olmaması, bakır olması lazım dediler. Sonra telekom müdürlüğüne sordum; türknet, telekom fiber olan yerlere anlaşma gereği hizmet veremez dedi. Yani türknetin söylediğinin aynısını söylediler. Enteresan.

türknet aslında çok güzel internet de. bağlatabilirsen 😀😀
ben 6 aydır sıkıntısız kullanıyorum. tek bir şikayetim kesintim bile olmadı. başvurumu yaptım cuma günü evraklarımı gönderdim. cumartesi internetimin geçişini yaptılar 😀😀

bu da anlık hız testim. download ın 70mbite kadar vurduğu oluyor. üstelik bu hızları fiber olmadığı halde alıyorum.Eki Görüntüle 428215
Hocam o upload'ı nasıl aldınız? Benim de download o civarda seyrediyor da upload kısmı çok şaşırttı. Bir işlem mi yapmak gerekiyor? VDSL paketini kullanıyorum.
8508204823.png

Merhabalar bölgemde sadece Turk Telekom'un fiber altyapısı var fakat ben TurkNet internet almak istiyorum TurkNet`in altyapısı olmamasına rağmen Turk Telekom`un altyapısıyla kullanabiliyor muyum?

Tüm iyi niyetim ile söylüyorum. Yapma. Pişman olma ihtimalin çok yüksek. 2-3 yıl kullandım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı