TurkNet'e geçmek

Türknet çok sorunlu ve sıkıntılı bir iss kesinlikle netspeed'e geçmeni öneririm 1 senedir netspeed abonesiyim sorun yaşamadım desem yeridir adamlar dedikleri hızı veriyor eski dairede de oturdum yeni dairede de oturdum kesinlikle hız farkı yaşamadım.

1 yıldan fazla kullandım Türknet'i sorun çıktığın da uygulama üzerinden destek açıyordum ve dakikalar için de çözülüyordu. Bazen 1 günü de buluyordu çözülmesi. Alt yapım 35 Mbps indirmeydi ve ben 32 alıyordum. Çarşı ortasında postahaneye yakın bir yerlerde de değildim. Kötü atarafı telefonla müşteri hizmeti yok. Kapattırmak istediğimde biraz yokuşa sürmüşlerdi. Ben de son faturaları 3-4 ay yatırmayarak kendiliğinden iptal durumuna düşürdüm. :D Kötü değiller ama muazzamda değiller. 32 Mbps için 76 TL ise şu an bana göre fazla. Şuan ki evde TürkTelekom kullanıyorum. Köydeyim ve en fazla 16 Mbps alt yapı var aldığım 13.5 Mbps. Fiber istiyorsan TürkTelekomu kullan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı