Twitch'de CS:GO oynarken hile kullanan yayıncı

Minyatür Oxi’yi gördüm bir an çocukta. Biraz izlenme görünce şımardı hemen. Ruhsal yönden sıkıntılı bir arkadaşa benziyor ama yine de rapor ettim. Umarım çocuğun büyük bir sıkıntısı yoktur.
Çok fazla küfür ediyor, ölünce ağlıyor hile diyor. Hile mi değil mi diye anlayamadım. Hala izliyorum, bakalım.

Çok fazla küfür ediyor, ölünce ağlıyor hile diyor. Hile mi değil mi diye anlayamadım. Hala izliyorum, bakalım.

Gördüğüm bir şey yüzünden değil. Kendisi 2 kere eğlence amaçlı açtığını itiraf etti, iki tarafa da rapor ettim.

Bir de “açtıysam açtım size ne oluyor” tarzı ilginç çıkışları vardı.

Şimdiki maçta da ghostlanıyor :D ve galiba WH falan yok sadece radar hilesi var.Benim görüşüm bu şekilde
Kendisi 2 kere eğlence amaçlı açtığını itiraf etmişti birinde aboneler için "bebeler sevinsin diye bilerek kaybettik ve sıkılınca hile açtım"dedi ve bu konu sahibinin maçına gelirsek galiba dün olmuş öyle dedi 10 civarı orda açtım ve belirterek oynadım dedi kabul ediyorum dedi.Ve 2 tane velet almış yanına yanında köpek gibi savunuyorlar ama nasıl savunuyorlar.Türkçeyi katlederek ve kendinden 2 kat büyüklere argo kelimeler ve hakaret ediyor 🤣🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı