Two trees buler V2 yazıcı hatalı baskı alıyor

Makinede yanan motordan bir tane daha varsa onu bağlayıp test edebilirsin, deneme yanılma ile ayar yapmaya çalışıyorsan yapmaman daha iyi.

Orijinal yazılımı aldım two trees şirketinden anakarta geçmemiş büyük bir ihtimal Z eksen setp motoru sokulu Z çalışmıyor X y çalışıyor birini sokup Z ye takınca Z de çalışıyor. @Siyah Martı.

Makinede yanan motordan bir tane daha varsa onu bağlayıp test edebilirsin, deneme yanılma ile ayar yapmaya çalışıyorsan yapmaman daha iyi.

Merhaba aradan uzun zaman geçti bütün her şey halloldu makine sorunsuz çalışıyor baskılar çok güzel sadece şunu soracağım tabla çok kötü manyetik tabla alamak istiyorum nereleri sökmam lazım tablada.

Son düzenleme:
Merhaba aradan uzun zaman geçti bütün her şey halloldu makine sorunsuz çalışıyor baskılar çok güzel sadece şunu soracağım tabla çok kötü manyetik tabla almak istiyorum nereleri sökmem lazım tablada.
Tabla da sökmeniz gereken bir yer yok. Cam tabla veya yıpranmış bir manyetik tabla varsa onu çıkartın ve yerine yeni manyetik tablayı yerleştirin. TTB'nin baskı alanı 235x235 o yüzden bu boyutlarda bir tabla almanız daha iyi olur.

n11'den Two Trees Magnetic Film 220X220Mm Blue seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Two Trees Magnetic Film 220X220Mm Blue Fiyatları ve Özellikleri bu tablanın içinde herşey mevcut mu

Hocam siz tabla derken komple köşelerdeki 4 adet yayın üzerindeki ısıtıcı kısmı falan mı söylüyorsunuz?

Sadece kendi üstüne balina resimli tabla var.
Tamam o zaten manyetik tabla değil mi? Eskidiği için mi değişmek istiyorsunuz?

https://www.hepsiburada.com/robo90-...yi-235x235mm-two-trees-bluer-pm-HBC00002QJXPI Bundan bahsediyorsunuz.

Hocam siz tabla derken komple köşelerdeki 4 adet yayın üzerindeki ısıtıcı kısmı falan mı söylüyorsunuz?

Tamam o zaten manyetik tabla değil mi? Eskidiği için mi değişmek istiyorsunuz?

https://www.hepsiburada.com/robo90-...yi-235x235mm-two-trees-bluer-pm-HBC00002QJXPI bundan bahsediyorsunuz.

Aynen bundan var tablanin üstü çok pislendi bazı yerlerde noozle ucu delinmiş yani tablanin bazı yerleri telik o yüzden değiştirmişler güzel bir şey alayım diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı