Ülkemizde niye Pokemon sektörü gelişmedi?

Moltreach

Hectopat
Arkadaşlar adam akıllı Pokemon videosu çeken bile yok, neden bu kadar talep azaldı ülkede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pokemon GO'dan mı bahsediyorsunuz?

Hayır, Pokemon X ve Y, sun and moon tarzı 3DS oyunları. Ki gba oyunları çekenler de çok az.
Bence iyi bir şey bu, "Türk Pokemon youtuberleri" hayal etmek bile korkutucu.
Not: Pokemon severlere bir şey demiyorum bu benim görüşüm.

Sıfırdan başlamak çok zor oluyor.

Animelere tiksinerek bakan bir ülkedeyiz. Ve Pokemon da bir anime olduğundan, sadece %7-%8 kesim seviyor, oynuyordur.

Ülkemizde Pokemon'a diğer animeler gibi bakılmıyor pek. Eğer yasaklanmasaydı belki de şu anda da konuştuğumuz efsane çizgi filmlerden olabilirdi.

pokuman_serhat.jpg

Yayınlanmıyor ondan kaynaklı. Zamanında Beyblade, Yu-Gi-Oh! ve Pokemon falan vardı yayınlanırdı. Ne güzel günlerdi. :) Şu an çocuklar Pepe gibi şeyler izlerken bizim Beyblade izlememiz bence büyük şans.

Ülkemizde Pokemon'a diğer animeler gibi bakılmıyor pek. Eğer yasaklanmasaydı belki de şu anda da konuştuğumuz efsane çizgi filmlerden olabilirdi.

Eki Görüntüle 1024858

Yani yine de şey olacaktı. Sadece genç kesim sevicekti. %30-%40 olacaktı, sevmeyen yine sevmeyecek, sevenler de sevmeyenlere sevdiremeyecekti.
Yayınlanmıyor ondan kaynaklı. Zamanında Beyblade, Yu-Gi-Oh! ve Pokemon falan vardı yayınlanırdı. Ne güzel günlerdi. :)
Bakugan da vardı, bayılırdım ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı