Ülkenin durumu

Nechtopat

Centipat
Arkadaşlar ülkenin durumu hakkında düşüncem şu. Atıyorum bir yarışmada 5 milyonluk araba kazansak yıllık vergisini ödeyemeyiz.

Siz de ülkenin durumunu esprili bir şekilde anlatabilir misiniz maksat gülmek olsun.

İnstagram YouTube Twitter Facebook hiçbirini yenilemiyor ne oldu bu internete

Salla kazan yapayım dedim;

Bakıyorum da Ekşi Sözlük ve Twitter utanmasa uçacak, o derece hızlı.
Resmi açıklama yapıldıktan sonra hız da normalde döndü. Böyle tesadüfle ilk defa karşı karşıyayım, çok heyecanlandım şimdi.

Son düzenleme:
Rejim uçağı deniyor ama hava sahası Rusya'ya ait haliyle bir başka ihtimal daha söz konusu. Kritik bir sürecin eşiğinde olabiliriz.

Peki soruyorum, neden o kadar başımızdaki insanlar Rusya'ya güvenip, ondan S-400 falan aldı? Sizce adamalara karşı bu silahlar çalışacak mı? Tabii ki hayır, herifler biliyordu ki böyle bize iteledi. Eğer Rusya'ya savaş falan açarsak sonumuz belli. Şehitler umarım gerçek değildir. Gerçekten kendi askerimin, elin Arap'ları için böyle şehit olması gerçekten üzüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pil üretmeyelim, zaten kimse almaz falan demedim. Nasıl bir algıya sahip olduğunuzu anlayamıyorum. Umarım beni anlamaya biraz daha gayret gösterirsiniz. Dile getirmek istediğim şu: Arabanın her şeyini bizim üretmemiz lazımken, önce her şeyini biz üreteceğiz diye hoparlörleri sona çekip bas bas bağırdılar, sonra da kuzu gibi onu bunu şuna ürettireceğiz, birleştirip satacağız dediler. Ben bu ülkenin kalkınmasını istiyorum. Ben bu ülkenin üretmesini istiyorum. Ben bu ülkenin başka ülkelere muhtaç olmaması taraftarıyım. Ama ülkemiz öyle bir noktaya gidiyor ki ne fabrika kaldı ne üretim ne de gelişim. Eğitim mi kaldı ülkede? Siyasi görüşünüzün bu söylediklerime ters kaldığını görüşünde kapıldım nedense ama yanlış da anlamış olma ihtimalim var. Ben bu ülkenin yetkililerinin bu ülkeye emperyalizmi yayma çabası içinde olduğu kanısındayım ve bu yanlıştır. Yapmamız gereken bunu önlemek. Sizin anlatmaya çalıştığınız şey buna ters mi? Ne ima ediyorsunuz? Ya da aynı fikirdeyseniz neden ters tepkiliyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…