Ümit Özdağ'dan Rudaw TV muhabirine tepki: “Sınırdan giremeyeceksiniz”

Gelen gideni aratır diye bir laf var. KK bu seçimi kazandığında, önceki yönetimi arattıracak, en geç 2 yıl içinde tekrar erken seçim olacak, AKP tekrar iktidar olacak.

Yeni gelen iktidar öncekilere göre daha düzgün bir kadro ile beraber parlamenter sisteme geçerse erken seçime gidileceğini sanmıyorum hocam. Erdoğan'ın siyasi hayatı bitti bitecek zaten, Erdoğan giderse AKP'de biter çünkü halk AKP'yi değil Erdoğan'ı seviyor. 2023'ten sonra ki seçimde AKP'nin adayı Erdoğan olmaz muhtemelen.

Bence Kemal aday bile olmayacak

Gelen gideni aratır diye bir laf var. KK bu seçimi kazandığında, önceki yönetimi arattıracak, en geç 2 yıl içinde tekrar erken seçim olacak, AKP tekrar iktidar olacak.
Siyasilerin hepsi birbirinden kötü ve beceriksiz, hiçbirinden medet arama. Herhangi birisi adalet arıyor gibi gözüktü mü hiç sana?

Dağda da yaşasan bağda da yaşasan zengin ve güçlü olmadığın müddetçe kötü bir yaşam seni bekler, bu yüzyıl böyle işliyor.

Millet AKP'yi değil cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı seviyor. KK ise aday olmaz zaten seneye, öyle havadan sudan konuşuyor.

Rudaw TV'yi PKK kanalı sanmışlar.
KDP'li kanal. Epey uzun bir süre Türksat uydusunda da yer aldı.
Tamam, Özdağ isterse yine almasın ama biraz bilgi sahibi olmadan her şeye atlayan lider mi olur yahu!
Bu arada adamlar güzel soru sormuş: İstanbul'dan bir kadın avukatı İstiklal Caddesi'ndeki saldırının failiymiş gibi hedef gösteren, WhatsApp gruplarına kadar avukatın telefon ve adres bilgilerinin paylaşılmasına, çoluk çocuğunun bile tehdit edilmesine sebep olan ZP'li biri hakkında ne yapacağını ve partiden ihraç edip etmeyeceğini soruyor. Oradan bir danışmanı "PKK'nın kanalı efendim, bölücü örgütün kanalı" diyor.
Orada PKK'nın kanalı ne arar yahu!

Resmi sitelerine bakınca Ümit Özdağ'ın ne kadar haklı olduğu ortada. Sitelerinde yazan, var olmayan o yeri, gitsin orada haberlerini yapsınlar. Burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti.

Son düzenleme:
@shocktroop umarım Kemal Kılıçdaroğlu aday olmaz. Özdağ'ın bütün tarikatlar kapanmamali sözunden sonra kendisine karşı olan güvenim 0'a indi.

Ben de hepsinin kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Özdağ, Devlette yapılanmaların engelleyeceğini söylüyor ama bu ne kadar etkili olur bilmem. Bir anda hepsini kapatarak da bu sorunu tamamen çözemeyiz. Eğer gerçekten hepsinin kapatılması gerekiyorsa, zamanla hepsinin kökü kazınmalı ki, bir daha bu tür oluşumlar gizlice bile oluşturulmasın.

Siyasetçilerin hiçbirini sevmem ama bu Özdağ'a ayrı bir ısınamadım. Biraz abartı biri gibime geliyor bunda en büyük etmen şüphesiz sosyal medya.
Evet, bende ısınamadım. Ülkemizin en büyük sorunlarından birisi çürük yapılardır. Bunun için bir çözüm önerisi olan, ve bunu gündeme taşıyan siyasetçiler istiyorum. Depremde apartmanların yıkılması kader değildir. Bunu bilmemiz gerekli.

Geri
Yukarı