Ümit Özdağ'ın gündeme taşıdığı altın maden faaliyetleri durduruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum ben bunları mı destekliyorum. Hepsinin canı cehenneme. Bu hükümetten kurtulmak istiyorsan özdağa değil iktidarın karşısındaki en güçlü adaya vereceksin sevsen de sevmesen de. Ha ben de sevmem TR'deki partileri. Hiçbiriyle tam anlamıyla bir ideolojim uyuşmuyor.

Oylar bölünüyor diye bir olay yok artık, %50+1 alan başkan oluyor. Yani bir örnek verecek olursam diyelim seçime 50 aday girdi, RTE %45 diğer 49 aday %1-2'er oy aldı, RTE yine seçilemiyor RTE ve en çok oy alan kişi 2. tura kalıyor. Yani ilk turda kime verdiğinin önemi yok en çok kim alırsa o 2. tura kalacak zaten söylenen gibi kk en çok 2. oyu alırsa o kalır 2. tura biz de gider ona veririz.

Benim stratejim şu; zaferi meclise sokup CHP'yi iktidar yapalım. Beğenmezsek 5 yıl sonra zafer partisini iktidar yaparız.

Zaten büyük bir kesim Erdoğan'ın karşısında Ebu Cehil bile olsa Ebu cehile oy verecek. Sonra ki seçimde oy oranlarında büyük değişiklikler olacak bence.

Cidden Ülkenin en büyük sorununun bu olduğunu mu düşünüyorsun. Bu sorun sadece sonuç.

En büyük sorun bu. Sığınmacıların sayısı 10 milyona dayandı. 5 yıl içinde nüfusları 15 - 20 milyon olur.

4 tane karı alıp durmadan seri üretim gibi 8 - 10 tane çocuk yapıyorlar.

Bu 10 milyon işgalci sığınmacı ülkeden gitmezse, ekonomi asla düzelmeyecek.

Cidden ülkenin en büyük sorununun bu olduğunu mu düşünüyorsun. Bu sorun sadece sonuç.

Çözülebilecek en büyük sorun, ekonominin bu hale gelmesi, toplumun bu hale gelmesi, kiralar, işsizlik birçok konuya mültecilerin direkt etkisi var.

Oylar bölünüyor diye bir olay yok artık, %50+1 alan başkan oluyor. Yani bir örnek verecek olursam diyelim seçime 50 aday girdi, RTE %45 diğer 49 aday %1-2'er oy aldı, RTE yine seçilemiyor RTE ve en çok oy alan kişi 2. tura kalıyor. Yani ilk turda kime verdiğinin önemi yok en çok kim alırsa o 2. tura kalacak zaten söylenen gibi kk en çok 2. oyu alırsa o kalır 2. tura biz de gider ona veririz.

Akp'nin karşısında kim varsa oyum ona. Hiç Kemal Kılıçdaroğlu, mansur, Ekrem falan bilmem basar geçerim.

Zaten büyük bir kesim Erdoğan'ın karşısında Ebu Cehil bile olsa Ebu cehile oy verecek. Sonra ki seçimde oy oranlarında büyük değişiklikler olacak bence.
2019 da belliydi zaten ama daha da büyük oy kaybı yaşıyor akp.

Akp'nin karşısında kim varsa oyum ona. Hiç Kemal Kılıçdaroğlu, mansur, Ekrem falan bilmem basar geçerim.

2019 da belliydi zaten ama daha da büyük oy kaybı yaşıyor akp.

Benim de düşüncelerim bu yönde. AKP'nin bir 5 yılını daha ne ülke ne de ben kaldırabilirim.

Zaferin iktidar olması imkansızın ötesi.

Seçimlerde göreceğiz hocam.

541403204726.jpg

Benim için şahıslar değil sistem önemlidir.
-Mehmet KARAHANLI.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı