Üniversite için laptop mu masaüstü mü?

mustafasivas

Decapat
Yer
16.yüzyıl Viyana
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu sene üniversiteye hazırlanıyorum ve masaüstümü laptop mu bayağı kararsız kaldım ama üniversiteye geçtiğimde şehir dışı eve çıkmayı düşünüyorum. Ailemle ve memlekete giderken bana laptop mantıklı geliyor bu konuda çok kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, bu sene üniversiteye hazırlanıyorum ve masaüstümü laptop mu bayağı kararsız kaldım ama üniversiteye geçtiğimde şehir dışı eve çıkmayı düşünüyorum. Ailemle ve memlekete giderken bana laptop mantıklı geliyor bu konuda çok kararsız kaldım.

Eğer bir yere taşıcaksan tabii ki de laptop.

Aynı özellikteki masaüstü ve laptopların fiyatlarını karşılaştırırsak laptop biraz daha pahalı. Fakat masaüstü bilgisayarı taşımakla uğraşmaktansa üniversitede işini görecek bir laptop al bence. Ama uzun süreli düşünüyorsan masaüstü.

Bende bir yerlere giderken laptop taşıyorum. Ve laptop almak daha mantıklı. Hem hafif, hem masaüstü ile performansı aynı sayılır. Ya da ben öyle biliyorum. Yanlışım varsa affolayım.

Geri
Yukarı