Üyelerin birbirlerine sormak istediği sorular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Spotter Neden fanboyluk yaptığını ve insanların düşüncelerine saygı göstermediğini merak ediyorum. Kullandığınız şeyleri veya size sempatik gelen bir şeyleri sürekli tahta oturtmaya gerek yok. Teknoloji böyle yorumlanamaz, değerlendirilemez.
Ben fanboyluk yapmıyorum. Fanboyluk yapsaydım EVGA, Zotac, MSI, GIGABYTE, Asrock gibi markalarada nefret saçardım.
@Oreki seni seviyorum <3 Önerdiğin kasalar gerçekten iyi.

Tebrik ederim o zaman. Nickinizden isminizi bulmak imkansız.
İsminizin Hasan Dura veya Duran olması lazım değil mi? @CJack60. Soru soracağım kimse de yok ha. Neyse, en çok imzası dikkatimi çeken kişi @Neşeli Enginar. Neden açıklama kısmına Sex, Lahmacun & Rock N' Roll yazdınız :). Bir anlamı var mı?

Hocamla hemfikirim ne zaman bir konuda mesajını görsem ya birinin önerisini yerden yere vuruyorsun ya da markaları yerden yere vuruyorsun. Mesajların ortada.

İsminizin Hasan Dura veya Duran olması lazım değil mi? @CJack60. Soru soracağım kimse de yok ha. Neyse, en çok imzası dikkatimi çeken kişi @Neşeli Enginar. Neden açıklama kısmına Sex, Lahmacun & Rock N' Roll yazdınız :). Bir anlamı var mı?
Tebrik ederim Sadettin TEKSOY gibisiniz. Avatarınızda Flash TV yaşlandırma tekniğiyle yaşlandırdığınız adam kim?

Facabook'da o adda bir grup var, Engin Bey'de takipçilerden birisi diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı