Uncharted 4: A Thief's End İncelemesi

Bir sonraki incelemede hangi oyunu görmek istersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    56
@Lyraess 'a katılıyorum, 4. oyunda kurgu ve oynanış daha iyi bence.

Bu seri bir aksiyon-macera serisi ama macera ağır basıyor. Her saniye çatışmaya girince sıkıyor, dozunda kalması lazım çatışmaların. Önceki oyunlarda bunu çok görmüştük, hele ilk oyunda kanser olmamak için ciddi emek harcamak lazım :D
1 ve 3 oyunların platin kupalarını alabilmek için o kadar çok oynayıp bitirdim ki... Bazı bölümler cidden yeni küfürler keşfettiğim oluyordu.

Ama sonuç: :)
ff.png

@Lyraess 'a katılıyorum, 4. oyunda kurgu ve oynanış daha iyi bence.

Bu seri bir aksiyon-macera serisi ama macera ağır basıyor. Her saniye çatışmaya girince sıkıyor, dozunda kalması lazım çatışmaların. Önceki oyunlarda bunu çok görmüştük, hele ilk oyunda kanser olmamak için ciddi emek harcamak lazım :D
Hocam ama ikinci oyuna bakarsanız çatışmaların sakin anlara göre daha baskın olduğunu görebilirsiniz. Tek bu oyuna bakıp demeyin.
Hepsini okuyamadım ama güzel ve ayrıntılı bir inceleme olmuş. Ben bayağı bir Uncharted fanboyuyum. 1., 2. ve 3. oyunda platin kupam var fakat 4'te almadım. Çünkü gerçekten bazı kupaları almak imkansız gibi. Uncharted bence en iyi oyun serisidir. Devamı gelmeyecek diye söyleniyor. Umarım gelmez. Tam tadında bitti. Chloe hayranı olsam bile keşke The Lost Legacy de olmasaydı. Ara oyun olarak gelmesi aslında sonradan oyun geleceğine mesaj olabilir. 2021'de PS5'e çıkarsa şaşırmam. Nathan'ın kızı üzerinden hikayeyi yönetebilirler. İnşallah bozmazlar.
Nathan Drake devri bitti hocam. Artık diğer karakterler üzerinden giderler. Kızı üzerinden gitmezler diye düşünüyorum. Ama belli de olmaz.

Uncharted: The Lost Legacy'de çok hoşuma gitmişti benim. Çakma Tomb Raider ile oynamak güzeldi. :D

Serinin en güzel oyunu Uncharted 4 bence. Herşey tadındaydı diye düşünüyorum. Daha çok çatışma olsaydı atmosferini kaybedebilirdi. Tabii bu benim düşüncem.

Uncharted: The Lost Legacy'de çok hoşuma gitmişti benim. Çakma Tomb Raider ile oynamak güzeldi. :D

Serinin en güzel oyunu Uncharted 4 bence. Herşey tadındaydı diye düşünüyorum. Daha çok çatışma olsaydı, atmosferini kaybedebilirdi. Tabii bu benim düşüncem.
Chloe abla bunu beğenmedi :D

Hocam ama ikinci oyuna bakarsanız çatışmaların sakin anlara göre daha baskın olduğunu görebilirsiniz. Tek bu oyuna bakıp demeyin.
Biz de ondan şikayetçiyiz işte :) Fazla çatışma macera atmosferi bozuyor.

Oraya buraya tırmanıyorsunuz, hop biri sizi görüyor çatışma sahnesi giriyor. Çatışma bitiyor, araya sinematik, sonra yine çatışma sahnesi. :D Dozu fazla kaçırmışlardı öncekilerde, Uncharted 4'e başka bir yönetmen el atmıştı o düzeltmiş, iyi ki de düzeltmiş açıkçası.

@Blacksidemre Ayrıca söylemeden edemeyeceğim, Fary Cry 4'ün bırak incelemesini, üçüncü oyunundan sonrakileri piyasada bile görmek istemiyorum. :D (6 belki iyi olur) Fakat GTA 4 hakkında ne düşünürdün merak ettim. Çünkü en sevdiğim GTA oyunu kendisi. :)
Elde olsa da incelesem. Elimdeki imkanlar sadece bu oyunları oynamama el veriyor. GTA 4, ilk %100 bitirdiğim oyundur. Onun için güzel planlarım var. Far Cry 4 gelse zaten onu bırak incelemeyi, gömecektim adeta :D

Yeni konular

Geri
Yukarı