Uncharted 4: A Thief's End İncelemesi

Bir sonraki incelemede hangi oyunu görmek istersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    56
Güzel bir inceleme olmuş fakat Uncharted gibi bir oyunda aksiyon sahnelerinin fazla olmasını beklemek saçma gibi geldi bana.

Güzel bir inceleme olmuş fakat Uncharted gibi bir oyunda aksiyon sahnelerinin fazla olmasını beklemek saçma gibi geldi bana.
Hocam zaten kendi fikirlerini belirttim sadece. Başka şeyleri eleştirin rica ediyorum. Herkes buradan saldırıyor. ("Saldırıyor" iyi anlamda kullanıldı)

Uncharted macerasına 4. oyun ile atıldım ve iyi ki de atılmışım diyorum. Oyunu bitirdikten sonra kilitlendim resmen, içim daraldı başka oyun oynama isteği gelmedi. Yani derler ya, "Ulan, film gibi oyun yapmışlar, film ama kararları sen veriyorsun" hakikaten de öyle, adamlar yapmış abi. Şu ana kadar oynadığım tüm oyunları unuttum resmen. Bir insan 50 GB'lık bir oyuna bu kadar mı çok şey ve detay sığdırır ya? Günümüzde 100+ GB üstü çok oyun var ama bir kısmı işe yaramaz tırt oyunlar ve fiyatları da malum. Bu oyunu indirimlerde 40 TL'ye sahip olabiliyorsunuz. 40 TL ya? Şaka gibi değil mi? Türkçe dublaj desen ayrı, karakterlerin birbirleri ile diyalogları, eğlenmeleri, dalga geçmeleri... Ara sahneler falan hepsi çok güzel düşünülmüş. PS özel olan oyunlara ilgim bir tık daha arttı. En yakın zamanda The Last of Us oyununu da oynamayı düşünüyorum, eminim ki o da çok güzeldir. Naughty Dog bu işin üstadı olmuş artık, bir an önce PC işine girmeleri gerekiyor (en azından PS'de olmayan bir oyunu PC'ye çıkartsınlar). Grafikleri zaten anlatmama gerek bile yok. Oyunu oynarken kaç tane manzara fotoğrafı çektim inanın hatırlamıyorum. Son olarak da konu sahibine bu güzel incelemesi için ellerine sağlık diyorum.

@Emir M. hocam, uzun süredir gözüm yollarda kaldı Bu incelemeyi ilk okuyanlardan olmalıydınız ama geç olsun güç olmasın. Sizin yorumunuzu da gördüm, artık gam yemem

Karakterlerin aralarında şaka yapmaları dediniz, aklıma oyundaki şu an geldi:

Az kahkaha artırmadı bana

@Emir M. hocam, uzun süredir gözüm yollarda kaldı Bu incelemeyi ilk okuyanlardan olmalıydınız ama geç olsun güç olmasın. Sizin yorumunuzu da gördüm, artık gam yemem
Estağfurullah hocam. Bu konuyu ilk açtığınız zaman ben görmüştüm, hatta onaylamıştım ama bir sorundan ötürü konunuz uçmuş. Yeniden onaylanmış farketmemişim.

@Emir M. hocam, hiç sormayın ya. İlk seferinde kaza ile elim Enter'a çarpmıştı. İncelemenin de yarısındaydık.

Konunun onaylanmamasını istemiştim fakat temelli silinmiş. Tekrar yazmak bir işkenceydi.

Uncharted serisini ps3 ve ps4 te bir kaç kez bitirmiş biri olarak incelemeni beğendim eline emeğine sağlık. Uncharted serisi ilk oyunda birşey yakalamış. İkinci oyunda, üzerine koyarak çıtayı yükseltmişti. Üçüncü ve dördüncü oyun mutlaka oynanması gerek ama son oyun dlc olarak dördüncü oyuna eklenmeliydi derim.
Gta4 incelemeni de bekliyorum.

Çok uzun ve detaylı yani çok iyi bir inceleme ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…