Utandığınız anlar

Ortaokula yeni geçtiğimizde 2. gün hocalar kitaplarınızı getirmeyin yarın demişti. Ertesi gün herkesin önünde kitap vardı. Bende yoktu. Birden kendimi tutamayıp ağlamaya başlamıştım kitaplarımı getirmedim diye. Hoca yanına çağırdı ne oldu falan diye yanağımı sıkmıştı. Ben de başım ağrıyor deyip bütün gün sıramdan çıkmamıştım.

Annem okulda hademeydi bir kış günü öğretmenler bizde kalmıştı bende o zaman 10 yaşında falanım akşam uyandım mutfağa gittim geri dönerken bizim İngilizce hocasının (bayan) saçı kısaydı babam sandım arkadan gittim sarıldım sonra yatağa geri gittim hala hatırladıkça utanırım

Ortaokula yeni geçtiğimizde 2. gün hocalar kitaplarınızı getirmeyin yarın demişti. Ertesi gün herkesin önünde kitap vardı. Bende yoktu. Birden kendimi tutamayıp ağlamaya başlamıştım kitaplarımı getirmedim diye. Hoca yanına çağırdı ne oldu falan diye yanağımı sıkmıştı. Ben de başım ağrıyor deyip bütün gün sıramdan çıkmamıştım.

:D

Kopya çekerken az daha hocaya yakalanıyordum bayağı aramıştı hoca üstümü ama bulamamıştı Allah'tan ama iyi utanmıştım hala aklıma geldikçe neden yaptım ki diyorum :D.

Bisikletten düşmüştüm(uçmuştum) ve düşünce o hızla bisikletten fırlayıp bir teyzeye çarpmıştım Allah'tan kadına bir şey olmadı düştüğüm için değil teyzeye çarptığım için utanmıştım.

İlkokul 3. Sınıftayken hocanın verdiği bütün fotokopileri saklamıştım sonra annem hocama "Çantası neden bu kadar ağır kontrol edin" demişti. Sonra hoca da gidip açmıştı 8-9 tane fotokopi çıkmıştı. Sonra rezil oldum. :(
Linç yemem inşallah ama sınıfta bir kızla kavga etmiştim, yumruklamaya başladım sırtını ama etine değil kemiğine vurdum hepsini. Sonra el kemiğimde çatlak oldu.

Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı