Günlük yaşamda utandığınız anlar

Ya ben 18 yaşımdayım, ehliyetim var annemle babamı götürdüm. Ben olmuyorum aşı onlar geldi arabaya bindi ben binmeye giderken işte fark ettim takip edildiğimi. Suratlarına bakmadan arabaya binip gittim, insan yerine koymadım ama açıkçası gece gece olay istemememden kaynaklı bakmadım onlara. Varsa başka bir yolu bilen bir daha başıma gelirse iyi olur aslında. Bende de hata var geceye niye kaldın aşı için :D.
Ben genelde taklitlerini yapıyorum. Mesela sizin olayda "Niye vurayım gardaşım? Gel şurda çay ısmarlıym sana, sohbet edelim, dertleşelim. Niye kavga edelim gardaşım" gibisinden konuşurum. Bazen ters tepiyor ama 😀

Ben genelde taklitlerini yapıyorum. Mesela sizin olayda "niye vurayım gardaşım? Gel şurada çay ısmarlıym sana, sohbet edelim, dertleşelim. Niye kavga edelim gardaşım" gibisinden konuşurum. Bazen ters tepiyor ama 😀

Evet ama ailem var ne çayı zaten iki vurmalık halleri var. Sabah yaşasam bu olayı diyebilirdim işime yarardı, fikriniz için teşekkürler hocam.

Bazen benden büyük ablalar hep DM'den tanışalım mı yazıyorlar. Bende yaşım küçük yazıyorum ve utanıyorum. İçim içimi yiyor diyorum ki keşke yaşım küçük olmasaydı. Hele bi' yaşım küçük olmasın o zaman görürler :D .

Geri
Yukarı