Rehber Uygun Fiyatlı En İyi Oyuncu Koltuğu Hangisi?

Hocam ortalama 4-5bin lira bütçeye uzun süreli kullanımlarda sıkıntı yapmayacak bir ofis koltuğu öneriniz var mı?

Hawk Fab, xdrive 15li/toryum, exvega andromeda / vesta bunlarda uzun süreli kullanımda sorun yaşamazsınız hocam andromeda diğerlerine oranla konfor ve ergonomi açısından daha iyi ancak 5k nın biraz üzerinde

Xdrive firtina 7500olmus alinir mi halen? @ViperEyes77 @KrizNoe
İyi bir koltuk hocam, f/p olarak bakmazsak alınır.

2000 TL bandında alınabilecek ofis veya oyuncu koltuğu var mı acaba önerebileceğiniz?
Bu bütçeyle maalesef pek seçenek yok, trendyol, hepsiburada üzerinden fileli koltuklara bakmanızı öneririm.

Hawk Fab, xdrive 15li/toryum, exvega andromeda / vesta bunlarda uzun süreli kullanımda sorun yaşamazsınız hocam andromeda diğerlerine oranla konfor ve ergonomi açısından daha iyi ancak 5k nın biraz üzerinde

İyi bir koltuk hocam, f/p olarak bakmazsak alınır.

Bu bütçeyle maalesef pek seçenek yok, trendyol, hepsiburada üzerinden fileli koltuklara bakmanızı öneririm.
Fileli koltuklar da uyar bu arada bana. Dayanıklı olsa yeter aslında. Hemen problem çıkarmasa mesela. Öneriniz var mı acaba? 2 adet alıcam çünkü. Diğer koltuklar çok pahalıya geliyor.

Fileli koltuklar da uyar bu arada bana. Dayanıklı olsa yeter aslında. Hemen problem çıkarmasa mesela. Öneriniz var mı acaba? 2 adet alıcam çünkü. Diğer koltuklar çok pahalıya geliyor.
aşağıda bıraktığım linke bir göz atabilirsiniz hocam

aşağıda bıraktığım linke bir göz atabilirsiniz hocam

Çalışma Koltuğu gibi bildiğiniz 2000 lira bandında model var mı acaba? Baş kısımlı olanlar yok çünkü attığınız linkte. Attıklarınız biraz küçük oluyor yaslanma durumlarında vs. Çok teşekkür ederim bu arada.

Çalışma Koltuğu gibi bildiğiniz 2000 lira bandında model var mı acaba? Baş kısımlı olanlar yok çünkü attığınız linkte. Attıklarınız biraz küçük oluyor yaslanma durumlarında vs. Çok teşekkür ederim bu arada.

Hocam ben teşekkür ederim, açık konuşmam gerekirse bütçeniz düşük ve seçenek az kalıyor, bilmediğim bir seçeneğe yönlendirip sizi zor duruma sokmak istemem bu yüzden temkinli davranmaya çalışıyorum.

Hocam ben teşekkür ederim, açık konuşmam gerekirse bütçeniz düşük ve seçenek az kalıyor, bilmediğim bir seçeneğe yönlendirip sizi zor duruma sokmak istemem bu yüzden temkinli davranmaya çalışıyorum.
Çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Olur da bi ürün gözünüze çarparsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Exvega ile ilgili her yerde çok olumsuz yorumlar var. Bir tek bu başlığı açan arkadaş savunuyor. Ben artık firmadan birisi olduğundan şüphe etmeye başladım. Geçenlerde biri daha yazmıştı. Bu kadar olumsuz yoruma rağmen her model sorana ısrarla önerilmesi bana pek hayra alamet gibi gelmiyor. İnsan bu kadar olumsuzluğu görünce ister istemez sorumluluk almaz yani. Bilemedim arkadaşlar Exvega için 5 kere düşünün. Gidin sikayetvar ve negatif yorumlara bakın. Herkes müşteri hizmetlerinden de şikayetçi. Ürünün de amortisör sınıfı rakiplerinin altında. İyi reklam veriyorlar belli...

Exvega ile ilgili her yerde çok olumsuz yorumlar var. Bir tek bu başlığı açan arkadaş savunuyor. Ben artık firmadan birisi olduğundan şüphe etmeye başladım. Geçenlerde biri daha yazmıştı. Bu kadar olumsuz yoruma rağmen her model sorana ısrarla önerilmesi bana pek hayra alamet gibi gelmiyor. İnsan bu kadar olumsuzluğu görünce ister istemez sorumluluk almaz yani. Bilemedim arkadaşlar Exvega için 5 kere düşünün. Gidin sikayetvar ve negatif yorumlara bakın. Herkes müşteri hizmetlerinden de şikayetçi. Ürünün de amortisör sınıfı rakiplerinin altında. İyi reklam veriyorlar belli...
Kendisi kullandigi icin onerdigini dusunuyorum.

15'li Plus.

Exvega ile ilgili her yerde çok olumsuz yorumlar var. Bir tek bu başlığı açan arkadaş savunuyor. Ben artık firmadan birisi olduğundan şüphe etmeye başladım. Geçenlerde biri daha yazmıştı. Bu kadar olumsuz yoruma rağmen her model sorana ısrarla önerilmesi bana pek hayra alamet gibi gelmiyor. İnsan bu kadar olumsuzluğu görünce ister istemez sorumluluk almaz yani. Bilemedim arkadaşlar Exvega için 5 kere düşünün. Gidin Şikayetvar ve negatif yorumlara bakın. Herkes müşteri hizmetlerinden de şikayetçi. Ürünün de amortisör sınıfı rakiplerinin altında. İyi reklam veriyorlar belli...

Hocam ben direkt anladım Exvega promotörü olduğunu babasının firması gibi övüyor çünkü.

Hocam affedersiniz ama sizin neden bu duyguya kapıldınız ? Sanki ben size bir şeyleri zorluyormuşum gibi. Aksine siz forumda günlerdir başlıklarda yardım arıyorsunuz, soruyorsunuz, bizde cevaplıyoruz.

Ve biz cevapladığımız için şu an yaptığınız şeye bakın.

Her firma hakkında şikayet var siz onlarada bakın, ben kullanıyorum ve memnunum, hayatında belki bir kere bile deneyim etmediğiniz markalar hakkında negatif şeyler yazan siz, asıl siz beni itham ettiğiniz şeyi yapıyorsunuz.

Gidin deneyin, alın, verin, biri memnun kalacak, biri mutsuz olacak. mercedes ve bmw diye konu açın biri mercedes 'e kızacak, biri bmw 'ye kızacak. Forumun amacıda biz özelliklerini tartışacağız, istişare edeceğiz herkes kendi doğrusunu seçecek. Ancak görüyorum ki, siz forumun kullanım amacını tamamiyle unutup duygularınızın yoğunlaşmasıyla konuları kişisel bir hale getirmeye başlamışsınız, alt tarafı bir koltuk konusu. Bu kadar abartmayın, bir koltuk için bu kadar yoğunlaşmayın hocam.

Şayet günlük yaşamınızda bir sorun varsa bunu buraya istediğiniz gibi yansıtıp keyfinize göre yargılayamazsınız. Burada yazan bizler bilgisayar botu değiliz.

Size yardım etmeye çalışıp cevap yazanda kabahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı