Uygunsuz Uslup Ceza İtirazı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatında hiç XenForo yetki panelini görmemiş insanlar "yorumumu düzenleyip kendisine küfür ettirip hesabımı kapatabilir" diyor. Koskoca forumda bunun kayıtları tutulmuyor mu zannediyorsunuz Allah aşkına :)

Buradaki mesai "bunun tipini sevmedim ban!" demeye el vermiyor, kendinizi bu kadar özel hissetmeyin Allah aşkına :)

Konudaki mesaj silinme olayı da konunun sağ sola kaymasına önlekti de önleyemedi yapmayın Allah aşkına :)

Benim de burada üslubunu hiç beğendiğim üyeler var, terbiye, saygı görmemiş adama buradan mı öğretmeyi düşünüyorsunuz Allah aşkına :)

Bu arada yönetimden ayrılan üyelere, arkadaşlarıma hiç pişmanlık duymadan çatır çutur ban attım, abartmayın Allah aşkına :)

Bir de moderatör arkadaşım yeteri "kanıtları" gösterince "tamam tamam yetkisini kötüye kullanıyor işte" deyip kesip atması 🤣

Bence konuyu tamamen silin. Gereksiz bir tartışma... İkiniz de boşuna geriliyorsunuz. @Shinrai, yönetici işlemi kendisinin yapmadığını ve sen bunu gözlemlerine dayanarak yaptığını iddia ediyorsun. Bu ne kadar mantıklı abi? Çevrimdışı görünen yetkili hiç mi yok? Bence boşuna uzatıyorsunuz. Evet, mağdur olmuş olabilirsin ama konunun muhatabi painkiller değil gördüğüm kadarıyla.

Uğradıgım haksızlığın haddi hesabi yok. Konuya benden nefret eden MR.Acar dahil olmuş. İkiniz güçlerinizi ve yetkilerinizi birleştirip yorumları kafanıza göre silerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışmaya acınası bir şekilde devam ediyorsunuz. Bu sırada kullanıcılar gerçekleri görüyor.

Hayatında hiç XenForo yetki panelini görmemiş insanlar "yorumumu düzenleyip kendisine küfür ettirip hesabımı kapatabilir" diyor. Koskoca forumda bunun kayıtları tutulmuyor mu zannediyorsunuz Allah aşkına :)

Buradaki mesai "bunun tipini sevmedim ban!" el vermiyor, kendinizi bu kadar özel hissetmeyin Allah aşkına :)

Konudaki mesaj silinme olayı da konunun sağ sola kaymasına önlekti de önleyemedi yapmayın Allah aşkına :)

Benim de burada üslubunu hiç beğendiğim üyeler var, terbiye, saygı görmemiş adama buradan mı öğretmeyi düşünüyorsunuz Allah aşkına :)

Bu arada yönetimden ayrılan üyelere, arkadaşlarıma hiç pişmanlık duymadan çatır çutur ban attım, abartmayın Allah aşkına :)

Seninde geçmişten gelen bir nefretin var. Konuya dahil olmana şaşırmadım. Yoksa seni arayıp çağırdılar mı?
Yorumları silip kendinizi haklı çıkarma çabanızı acınası buluyorum. Herkes kayıt alıyor. Bunlar karşılıksızmı kalacak sanıyorsunuz?

Yorumları silmek için bahane uydurmana gerek yok. Şu an derdin daha önce laf duyduğun için yorumları düzenleyip kendini haklı çıkartmaktır. Gerçekten cesaretin varsa yarın diğer ana yöneticiler aktif olduğunda özel sohbette gerçeklerle yüzleşirsin.
Ya gerçekten komik oluyorsun artık. XenForo arayüzünü ben nasıl silip değiştirebilirim? Hayatında hiç kullandın mı bu sistemi? Sen daha yorumları niye sildiğimi bile anlayamıyorsun.

Konudaki yorumlar ve kanıtlar dediğim gibi silindi.
Ana yöneticiler aktif değil. Bu yüzden painkiller ve MR.Acar bana negatif ayrımcılık uygulamaya devam ediyor. Konuyu çarpıttı. Ben yöneticiyi yetişkin ve iletişim kurabileceğim biri sanmiştim.

Yorumları değiştirdiğini söylemiyorum. Bunuda yapabilirsin. Akıl veriyorum. Sonuçta kanıtlarımı sildin. Ve tüm muhalif yorumları sildin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı