Uyku Açma Yöntemleri

Tekrardan merhaba. 2 saat uykumu açtıktan sonra masada uykuya dalmışım. Babam sağ olsun, yatağıma taşımış beni.

Yaptığım teknikleri tek tek sıralayayım.
  • Soğuk su ile duş yaptım.
  • 4 diş sarımsak yedim.
  • Enseme buz torbası koydum.
  • 2 fincan Türk kahvesi içtim.
  • Elma yedim.
  • Yeşil çay içtim.
  • Kolonya kokusu çektim.
  • 20 şınav ve mekik çektim.
Bu tekniklerin hepsini yaptım. Dediğim gibi, 2 saatten fazla dayanamadım. Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.

Tekrardan merhaba. 2 saat uykumu açtıktan sonra masada uykuya dalmışım. Babam sağ olsun, yatağıma taşımış beni.

Yaptığım teknikleri tek tek sıralayayım.
  • Soğuk su ile duş yaptım.
  • 4 diş sarımsak yedim.
  • Enseme buz torbası koydum.
  • 2 fincan Türk kahvesi içtim.
  • Elma yedim.
  • Yeşil çay içtim.
  • Kolonya kokusu çektim.
  • 20 şınav ve mekik çektim.
Bu tekniklerin hepsini yaptım. Dediğim gibi, 2 saatten fazla dayanamadım. Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.
Bu kadar şeyi yiyip içtikten sonra uyku gelmesi muhtemel zaten. O kadar şeyden sonra ağırlık çökmüştür. Bir de bunların birbiriyle karışıp oluşturduğu etki de vardır. İyi bir şey olmamış.

Evet, biraz öyle oldu. Bu hafta biraz kritik. PDS'ye hazırlanıyorum. İyi bir not almazsam sınıf düşeceğim :( Çok çalışmam lazım çok.
Gündüz çalışmak senin açından çok daha mantıklı olacaktır. Gece çalışmayı şimdilik düşünme bence. Üniversiteye geçince çalışırsın sabaha kadar.

Gündüz çalışmak senin açından çok daha mantıklı olacaktır. Gece çalışmayı şimdilik düşünme bence. Üniversiteye geçince çalışırsın sabaha kadar.
Sabahları çalışamıyorum işte hocam. Akşamları daha verimli çalışabiliyorum. Floresan lamba ışığı altında, karanlık hava dışında çalışamıyorum cidden.

final zamanlarında arkadaşımla birlikte bardağın içine 2-3 çay kaşığı kahve atıp içerdik, tutuyordu. Zinde kalır mısın? Hayır.

Uykunu alarak girdiğin sınavlar en iyisidir ama kararını vermişsin sanırım. Bol şans!

Sabahları çalışamıyorum işte hocam. Akşamları daha verimli çalışabiliyorum. Floresan lamba ışığı altında, karanlık hava dışında çalışamıyorum cidden.
Öğlen var, akşamüstü var. İllaki sabahları çalışmak zorunda değilsin. Akşam yine çalış ama saat 22.00'a kadar en fazla. Benim tavsiyem bu yönde olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı