Uykum var ama uyuyamıyorum

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam.
Hiç uykum gelmiyor. Uykum varsa da uyuyamıyorum.
Psikolojik mi bilmiyorum ama bunu nasıl çözerim?
1 gün oldu uyuyamadım. Sadece 1-2 saat uyudum.
Bunun sebebi nedir?

Yakın zamanda korkunç bir olay yaşadınız mı?
Ya da yakın zamanda aklınızdan çıkmayan kötü bir olay yaşadınız mı?
Ben bir aralar sürekli aklımı karıştıran olaylar yüzünden senin durumunu çekiyordum.

Yakın zamanda korkunç bir olay yaşadınız mı?
Ya da yakın zamanda aklınızdan çıkmayan kötü bir olay yaşadınız mı?
Ben bir aralar sürekli aklımı karıştıran olaylar yüzünden senin durumunu çekiyordum.

Hayır korkunç bir olar yaşamadım.
Aklımdan çıkmayan birşeyde yok.

Sebebi kişiden kişiye değişir. Ben zamanında çok çay içtiğimden affedersin tuvalete gitmekten uyuyamazdım. Benimki gibi alakasız bir sebebi olabilir.

Mastürbasyon uyku getiriyor.https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/turkce/haberler/2016/05/160516_masturbasyon_fayda.amp ben bu gibi durumları böyle çözdüm ve gündüz uzun süre uyumayın.

Mastürbasyon uyku getiriyor.https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/turkce/haberler/2016/05/160516_masturbasyon_fayda.amp ben bu gibi durumları böyle çözdüm ve gündüz uzun süre uyumayın.
Aklımda.

7 saniye nefes alın. 8 saniye nefesinizi tutun ve 7 saniyede tekrar verin. Özellikle laktoz tüketimi sonrası bu taktiği uygularsan 5 dakika içinde uykuya dalabilirsin.

Sut ıctım demın ama boyle seylere cok ınanmıyorum.

Sebebi kişiden kişiye değişir. Ben zamanında çok çay içtiğimden affedersin tuvalete gitmekten uyuyamazdım. Benimki gibi alakasız bir sebebi olabilir.

Kendı evımde degılım annem hastalındıgı ıcın kuzenlerımde yatıya kalıyorum streslı mıyım bılmıyorum.

25 yaşındayım. Uyuyamadıgim zamanlarda kendimi futbolcu olarak hayal ediyorum. Sonra uyumuş oluyorum.

Bende hep bu taktıgı uyguluyorum ozellıklede okulda ama şu anda uyuyamyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı