Uyuyamıyorum

Ldn9118a

Hectopat
Arkadaşlar, şu anda saat 00:39, yatağıma 23:30’da girdim fakat bir türlü gözüme uyku girmedi. Yarın saat 6.30’da kalkacağım hatta bugün de kalktım buna rağmen uyuyamıyorum, şu anda enerjiğim fakat birkaç gün sonra bu uykusuzluğun bir güzel acısı çıkacak, kronik sorun haline dönüşecek, neden uyuyamıyor olabilirim ve nasıl erkenden yatıp rahatça uyuyabilirim? (Not: 1 saattir yatağımda dönüp durduğum için telefonumu elime aldım ve şimdi bu sorun kronik hale gelmeden sizden yardım istiyorum.)

Ben de aynı durumdayım birkaç gündür. Erken kalkıyorum ve akşama kadar güzel bir uyku hayali kuruyorum. Bu saatlerde yorgunluğum iyice artmış oluyor ama bir türlü uykuya dalamıyorum. Bu şekilde uyku düzenim bozulduğu zaman genelde bir gün çok erken yatarım ben. Mesela işten gelir gelmez yatıp uyuduğum olur. O günden sonra tekrar düzene giriyor uyku düzenim.

Arkadaşlar, şu anda saat 00:39, yatağıma 23:30'da girdim fakat bir türlü gözüme uyku girmedi. Yarın saat 6.30'da kalkacağım hatta bugün de kalktım buna rağmen uyuyamıyorum, şu anda enerjiğim fakat birkaç gün sonra bu uykusuzluğun bir güzel acısı çıkacak, kronik sorun haline dönüşecek, neden uyuyamıyor olabilirim ve nasıl erkenden yatıp rahatça uyuyabilirim? (Not: 1 saattir yatağımda dönüp durduğum için telefonumu elime aldım ve şimdi bu sorun kronik hale gelmeden sizden yardım istiyorum.)
Telefona falan dokunma, süt iç ve loş bir ışık eşliğinde kitap oku.

Yeni konular

Geri
Yukarı