Uzun zamandır görmediğiniz sosyal üyeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye bıraktı peki, bilen var mı?

Niye bıraktı peki, bilen var mı?
Eline kıymık batmış.

@f3turan hocamı göremiyorum uzun süredir. Bilgisayar toplama konularında çok yardımcı olurdu.
Evet, olurdum. Bu aralar foruma ayıracak pek vakit bulamıyorum. Ya da artık forumu eskisi kadar zevkli bulmuyorum. Çünkü her mesaj yazdığım zaman birisi benimle tartışıyor. Aktifliği bırakmamın en büyük sebebi bu. Mesaj yazıyorum, birisi hemen tartışma başlatıyor. Ben de cevap vermeden duramıyorum.

@f3turan Kendisini son zamanlarda göremedim pek. Umarım başına kötü bir olay gelmemiştir.
Sadece birazcık isteksiz ve tartışmaktan sıkılan biri olmaya başladım. Bir sorun yok. :)

En son 1 saat önce mesaj yazmış olan kişiye "Uzun zamandır göremiyorum." demek garip.
En son 1 saat önce sadece 1 mesaj yazmam bir şey değiştiriyor mu sence? Aktif olmakla mesaj yazmanın arasındaki farkı pek anlayamamışsın sanki. :)

En son bilgisayar toplamıştı, oyunlara kaptırdı herhalde kendini :D.
Yukarıda sebebini açıkladım. :)

Hocam siz bu cevabı atmadan 1 saat 11 dakika önce aktifmiş kendisi.
😁
Ara sıra bildirim geliyor mu diye bakıp çıkıyorum. Beni forumda önceden görmediğiniz çok belli. Yardım edebildiğim, bilgimin olduğu her konuya mesaj yazmaya çalışırdım. Ama şimdi nedense laf anlamayan birkaç insan yüzünden mesaj yazasım gelmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı